Úszás: bemelegítésnek jó volt

doszerk - 2015. augusztus 3. 11:44

Nem jutott be a 100 méteres hátúszás középdöntőjébe a kazanyi világbajnokságon Balog Gábor, a Dunaferr SE úszója.

A héten már a Dunaferr SE úszói is megkezdik szereplésüket a kazanyi vizes világbajnokságon. Takács Krisztián versenyeire a hét második feléig kell várni, de Balog Gábor már ma vízbe ugrott, hiszen a 100 méteres hátúszás előfutamában volt érdekelt. Egyesületünk 25 éves versenyzője az ötödik futamban volt érdekelt, de hiába nyerte meg versenyszámát, 54.65 másodperces ideje ugyanis csak a 23. helyhez volt elegendő, így nem jutott tovább a táv délutáni középdöntőjébe.

A Dunaferr SE versenyzője a kiesés ellenére sem volt csalódott, legalábbis ez derült ki a Magyar Úszó Szövetség facebook-oldalának adott nyilatkozatából.
"A kétszáz előtt ez nem volt rossz, picit bennem volt, hogy jó lenne középdöntőt úszni, de 32. idővel jöttem ide, azaz ez nem volt teljesen reális. Talán ha picit tudtam volna még javítani a legjobbamon - de amit a váltóban úsztam, Győrben, az sem lett volna elég." – értékelt a dunaújvárosi versenyző.