Húsz dobogós hely Sukoróról

spigott - 2016. július 25. 8:04

A Dunaferr SE versenyzői nyolc, míg a Rácalmás SE kiválóságai tizenkét éremmel zárták a hétvégén megrendezett kajak-kenu Masters Magyar Bajnokságot.

Sukorón rendezték meg hétvégén a kajak-kenusok Masters Magyar Bajnokságát, melyen rendkívül erős mezőnyben drukkolhattunk a Dunaferr SE és a Rácalmás SE rutinos sportolóinak.

Versenyzőink ezúttal sem okoztak csalódást, hiszen rengeteg érmes helyezéssel szereztek örömet maguknak és csapattársaiknak. A Dunaferr SE masters kajakosai tizenhárom versenyszámban mérették meg magukat, s ezekből nyolc alkalommal állhattak a dobogóra. A dunaújvárosiak legeredményesebb versenyzője Hubikné Tarján Éva volt, aki a 70-74 évesek versengésében öt aranyérmet zsebelhetett be.

A Rácalmás SE rutinos kajakosai még nagyobb létszámban vágtak neki a viadalnak, hiszen összesen huszonhárom számban ragadtak lapátot, melyeken három arany-, öt ezüst- és négy bronzérmet szereztek. A rácalmásiak legjobbja ezúttal Jászainé Hajdú Rozália volt, aki két első, egy második és két harmadik helyezéssel fejezte be a bajnoki küzdelmeket.

K2 Mix Masters 200 m (65/69) - 2. Varga József - Jászainé Hajdú Rozália
K4 Mix Masters 200 m (60/64) – 2. Szulik Ferenc – Ruffing Péterné – Bölcskei Ferenc - Gálné Sárközi Éva.

Főoldali kép: kajakkenusport.hu

Hátrányban a DFVE

2024. ápr. 25.

Védekezésben nem ment női vízilabdázóinknak a Ferencváros ellen, így a zöld-fehérek kerültek előnybe a bajnoki döntőért vívott párharc első felvonásán a fővárosban.

Nagyot csatáztak a Dragon Steel SE sárkányhajósai

2024. ápr. 24.

Pozitív élményekkel és egy értékes hetedik helyezéssel tért haza a dunaújvárosi Dragon Steel SE a 13. Hosszú Távú Sárkányhajó Magyar Bajnokságról.

Újra élen a Karmacsi

A listavezető elleni győzelemmel feledtette korábbi botlását a Karmacsi Autó FC együttese a városi kispályás labdarúgó bajnokság ST Solar Csoportjában.

Már a döntőért küzd a DFVE

A Ferencváros otthonában kezdi meg a két nyert mérkőzésig tartó bajnoki elődöntőt a DFVE női vízilabda csapata ma este nyolc órától.

Somogyi Balázs lett az Acélbikák vezetőedzője

2024. ápr. 23.

A helyi nevelésű szakember munkáját Revák Zolták és Hetler Ádám segítik másodedzőként, míg a kapusok szakmai munkájáért Pinczés Bendegúz felel a DAB hokisainál a 2024/2025-ös szezonban.

Kilenc érem az országos döntőről

Kiválóan szerepeltek a dunaújvárosi lábtoll-labdázók a Mohácson megrendezett országos diákolimpiai fináléban.

Remekeltek a DKSE kajak-kenusai az évadnyitón

Összesen tizennégy dobogós helyezéssel, s az éremtábla hatodik helyével zárták az évadnyitó Máramarosi Kupát a DKSE ifjú kajak-kenusai a mögöttünk hagyott hétvégén.