magyar női vízilabda válogatott

A csalódottság már a múlté

2024. feb. 03.

Az Európa-bajnokság már a múlté, a csapat tagjai túlléptek a hollandiai szereplésen, és mosolygósan, motiváltan, céltudatosan nyilatkoztak az utolsó magyarországi edzésük után.

Dunaújvárosiak az év csapatában

2022. jan. 07.

A Garda Krisztinával, Gurisatti Grétával, Szilágyi Dorottyával felálló magyar női vízilabda válogatottat választották meg az év csapatának a hagyományos csapatsportágakban.

Újabb sima győzelem

2019. júl. 03.

A franciák után a cseheket is könnyedén elintézte női vízilabda válogatottunk a nápolyi Universiade második csoportmérkőzésén.

Kemény ellenfelek a Diapolo Kupán

2019. jún. 20.

Olaszország, Hollandia és a magyar Universiade-válogatott ellen ugrik medencébe a világbajnokság előtti Diapolo Kupán a magyar női vízilabda válogatott.

Már itthon készül a válogatott

2019. máj. 29.

A montenegrói edzőtábor után itthon folytatja felkészülését a női vízilabda-válogatott a nyár két világversenyére. Először jövő héten, június 4-9. között a Duna Arénában a Világliga Szuperdöntő, majd júliusban a dél-koreai világbajnokság vár a csapatra.

Tizennégy fős keret a franciák ellen

2018. okt. 31.

Tizennégy játékosból álló keretet hirdetett Bíró Attila, a női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya a franciák elleni világliga-mérkőzésre.

Vereség a bronzmeccsen

2018. júl. 28.

Az emberelőnyeit kitűnően kihasználó spanyol válogatott megérdemelten győzte le a becsülettel küzdő, de a harmadik negyedre elfáradó magyar női vízilabda válogatottat.

Bronzéremre hangolva

2018. júl. 27.

A 33. vízilabda Európa-bajnokság mai játéknapján a házigazda spanyolok ellen a bronzéremért játszik a Magyar Női Vízilabda válogatott.

Kiélezett mérkőzésen búcsúztunk

2018. júl. 25.

Végletekig izgalmas elődöntőben vesztett egy góllal a magyar női válogatott az Európa bajnokság elődöntőjében.

Hollandia az elődöntős ellenfél

2018. júl. 24.

A magyar női vízilabda válogatott a barcelonai vízilabda Európa-bajnokságon remekül játszva jutott el az elődöntőig, ahol a negyeddöntőben a németeket simán, 22-2-re verő Hollandia lesz az ellenfele.

Bravúrgyőzelem az olaszok ellen!

2018. júl. 23.

Végletekig izgalmas, fordulatokban gazdag mérkőzésen, az utolsó negyedben bravúrt bravúrra halmozó magyar válogatott jutott a legjobb négy közé!

Olaszország lesz az ellenfél

2018. júl. 22.

A barcelonai vízilabda Európa-bajnokság szombati játéknapjának végéig kellett várniuk Garda Krisztáéknak arra, hogy ki lesz az ellenfelük az egyenes kieséses szakaszban.