Klujber Katrin is a jövő klasszisai között

2017. szeptember 26. (kedd) 15:43 - doszerk

Az Európai Kézilabda Szövetség a sportág legtehetségesebbjei között tartja számon a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia jobbszélsőjét, Klujber Katrint is.

A héten kezdődő Európa-bajnoki selejtezők előtt az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) nyilvánosságra hozta azon játékosok nevét, akiket érdemes lesz figyelni szerdán rajtoló sorozatban, majd azt követően is. Az EHF honlapján megjelent írás szerint amellett, hogy számtalan már befutott sztárt láthatunk a pályán újra szeptember végétől, a selejtezők remek lehetőséget jelentenek a fiatalok számára is, hogy felhívják magukra a figyelmet, s megerősítsék helyüket a csapatban. A legígéretesebb fiatalok listáján a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia tizennyolc éves jobbszélsője, Klujber Katrin is helyet kapott. Mint fogalmaznak, a Klujber a nyári junior Európa-bajnokságon már megmutatta, hogy támadásban kitűnő, hiszen harmincnyolc góljával kulcsszerepe volt abban, hogy a magyar válogatott végül a negyedik helyen végzett, s beválasztották a torna All Star-csapatába is.

Klujber Katrin egyébként stabil tagja a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt együttesének, mellyel már EHF Kupa győztesnek is mondhatja magát. A 18 éves játékos a sikeres utánpótlás Európa-bajnokság után a felnőtt válogatottban is bemutatkozhat, ugyanis nemzeti együttesünk szerdán Koszovó, míg vasárnap Fehéroroszország ellen lép pályára Európa-bajnoki selejtezőn.

Döntetlent játszott a Dunaferr

2019. november 18. (hétfő)

A futsal NB I 10. fordulójában kétgólos hátrányból állt fel a Dunaferr DUE Dutrade FC csapata az Aramis otthonában, ám győznie így sem sikerült.

Rossi szerint a hozzáállás és az akarat dönt majd

A magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya szerint a hozzáállás és az akarat dönt majd kedden a Wales elleni Európa-bajnoki selejtezőn - a győztes válogatott kijut a jövő évi kontinensviadalra, amelynek egyik helyszíne a budapesti Puskás Aréna lesz.

Bravúros bronzérem Pécsről

A pályán és pályán kívül is volt feladata a dunaújvárosi tollaslabdázóknak a hétvégén megrendezett pécsi országos felnőtt ranglista versenyen.

Kemény meccs előtt a Dunaferr!

Budaörsön kezdi meg a bajnoki alapszakasz második felének küzdelmeit ma este a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.

Fájdalmas hazai vereség

2019. november 17. (vasárnap)

Hiába vezetett még az első félidő után, kettős emberhátrányban, az utolsó percekben kapott góllal szenvedett vereséget a Dabastól a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata.

Dunaferr siker Szolnokon!

A Dunaferr SE NBI-es röplabda csapata idegenben kiváló játékkal 3-0 arányban győzte le a Szolnok együttesét.

Fontos siker Csurgón

Szinte végig vezetve aratott szoros győzelmet a Csurgó vendégeként lejátszott NB1/B-s felnőtt bajnokin a DKKA U19-es csapata.