Dobogóközelben a fiatalok

2018. június 14. (csütörtök) 8:01 - doszerk

Jól szerepeltek a Dunaferr SE kajak-kenu szakosztályának tehetségei a Nagykanizsán megrendezett Eszkimó-Indián Játékokon.

Az előző hétvége nem csak a felnőtt versenyzőknek jelentett nagy kihívást, ugyanis Dunaújváros legfiatalabb kajak-kenusai is rajthoz álltak az Eszkimó- Indián játékok, nagykanizsai fordulóján. A remek hangulatú rendezvényen ezúttal nem minden korosztályban hirdettek győztest, ugyanakkor, aki teljesítette a kijelölt távot, azt ajándékkal jutalmazták a viadal szervezői.

A Dunaferr SE kajak-kenu szakosztályának versenyzői közül a legkisebbek, a 2009-ben és 2010-ben születettek mezőnyében indult Katona Sára és Egei Bence is, ám ebben a kategóriában nem hirdettek győztest a szervezők. A 2008-as lányoknál Kovács Boglárka az ötödik helyen végzett, míg Mohács Karolina becsülettel teljesítette a távot. A 2008-as fiúk versengésében Kobzos Keán a hetedik helyen fejezte be a viadalt, Katona Benedek a 2006-osok megméretésén a tizedik lett, míg ebben a futamban Tóth Norbert is értékes helyezést ért el, derült ki a Dunaferr SE tájékoztatójából.

Pécsre utazik a Dunaferr

2019. február 21. (csütörtök)

A Dunaferr SE NBI-es röplabda csapatára újabb nehéz feladat vár a Liga alapszakaszának hatodik fordulójában, hiszen ismét idegenből kellene hazahozna a bajnoki pontokat.

A Ferencváros következik

A női vízilabda bajnokság alapszakaszának 16. fordulójában a DUE-Maarsk Graphics együttese a Ferencváros ellen száll medencébe.

Megalakult a hazai Eb szervezőbizottsága

Megtartotta alakuló ülését a budapesti vízilabda Európa-bajnokság szervezőbizottsága, melynek tagjai elvállalták az idei női Világliga Szuperdöntő szervező bizottságának tagsági feladatait is.

Újabb DAB vereség

2019. február 20. (szerda)

Az idei jégkorong bajnokság utolsó előtti mérkőzésén idegenben, a Vasas otthonában szenvedett csúfos vereséget a DAB.

Hétvégi éremeső

Mindhárom hétvégi versenyükről érmekkel térhettek haza a Dunaferr SE birkózó szakosztályának sportolói.

A becsületükért küzdenek az Acélbikák

A Vasas elleni fővárosi mérkőzéssel kezdi meg az Erste Liga középszakaszának hajráját a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Újra a Centrum Kupáért fociztak!

2019. február 19. (kedd)

A fiúknál a rudasosok, a lányoknál a Kereskedelmi diákjai nyertek a Centrum Kupa második fordulójában.