Győzelem Gyirmóton

2018. július 12. (csütörtök) 8:02 - spigott

Tóth Tibor két találatának is köszönhetően 2-1-es sikert aratott az NB II-es Gyirmót elleni edzőmérkőzésen a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata.

Lejátszotta második edzőmérkőzését szerdán este az NB III-as pontvadászat rajtjára készülő Dunaújváros PASE labdarúgó csapata, mely a Budaörs elleni hazai vereséget követően ezúttal a másodosztályú Gyirmót otthonában lépett pályára. A közelmúltban a török Besiktastól 4-1-es vereséget szenvedő házigazdák nem a legerősebb összeállításukban álltak fel a meccsre, s a DPASE ezt könyörtelenül ki is használta, mivel az első fél óra végén Tóth Tibor találatával meg is szerezte a vezetést Dobos Barna alakulata. A 32. percben tovább növelte előnyét csapatunk, miután az első találathoz hasonlóan, Tóth kapott remek labdát Szepessy Róberttől, majd a kifutó kapus fölött a hálóba emelt (0-2).

Kép forrása: gyirmotfc.hu

Az eredmény a 77. percben változott legközelebb, mikor Vólent szépített az álláson, s bár a hajrában mindent elkövettek a vendéglátók az egyenlítésért, a DPASE megőrizte vezetését, s 2-1-es győzelmet aratott magasabb osztályú vetélytársa ellen.

Gyirmót FC – DPASE 1-2 (0-2)

Gólszerzők: Vólent a 77., illetve Tóth a 29. és 32. percben.

Dunaújváros PASE: Pokorni P., Sándor T. (78.p. Vajda B.), Kis L. (78.p. Al-She R.), Kis B. (75.p. Hompót D.), Puskás G. (65.p. Szabó Zs.), Dorogi R. (61.p. Róka K.), Barna Zs. (78.p. Perjési V.), Horváth K. (56.p. Zvara D.), Szepessy R. (78.p. Csala D.), Kiss P. (64.p. Kovács B.), Tóth T. (75.p. Tariska G.). Vezetőedző: Dobos Barna.

Rossi: nagy lökést adna egy győzelem

2019. március 19. (kedd)

Marco Rossi szövetségi kapitány szerint hatalmas lökést adna a magyar labdarúgó-válogatottnak, ha csütörtökön győzne az Európa-bajnoki selejtezősorozat rajtján, Szlovákia vendégeként.

Nem pihentek a birkózók

Egy-egy hazai és nemzetközi verseny mellett egyhetes edzőtábor várt a Dunaferr SE és a Gurics György BDSE birkózóira az elmúlt napokban.

Bizakodó Gorillák!

Új vezetőedzővel, új csapattal, de a rájátszást megcélozva vág neki a Divízió I-es küzdelmeknek a DAK Acél Gorillaz amerikai futball együttese.

Újabb hibátlan hétvége

Huszonhárom gólt szereztek, s egyet sem kaptak a Dunaújváros PASE labdarúgói az utánpótlás bajnokságok hétvégi fordulójában.

Magabiztos győzelmet aratott a Dunaferr

2019. március 18. (hétfő)

Remekül kezdett, s végül magabiztos, 7-3-as győzelmet aratott a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata a Debrecen elleni hazai bajnokin.

Szezonnyitó duatlon a Duna-parton

Mintegy kétszázötven gyermek és felnőtt nevezett be a Dunaújvárosi Triatlon Sportegyesület által szervezett duatlon versenyre.

Parázs csata a Krokodilok ellen

Forodulatos küzdelemben szenvedett 7-6-os vereséget Érden a DUE-RFT floorball csapata a Ligakupa "B" csoportjának harmadik fordulójában.