Hajdu Jonatánék taroltak a bajnokságon

2018. augusztus 31. (péntek) 17:25 - spigott

Parádéztak a dunaújvárosi kenusok a szolnoki kajak-kenu országos bajnokság 200 méteres döntőiben.

A Dunaferr SE kajak-kenu szakosztályának kiválósága, Hajdu Jonatán uralta a szolnoki országos bajnokság 200 méteres fináléit. A fiatal dunaújvárosi olimpikon Hajdu egyesben több mint fél másodperces előnnyel végzett az élen, míg párosban a szintén dunaújvárosi Slihoczki Ádámmal nem talált legyőzőre. A Dunaferr SE kenusai a négyest is elvitték, ugyanis a Hajdu Jonatán, Kiss Balázs, Kovács Máté András, Slihoczki Ádám összetételű egység is nagy fölénnyel nyerte a finálét, így a mieink végül három aranyéremmel zárták a bajnokság utolsó versenynapját.

C-4:
1. Hajdu Jonatán, Kiss Balázs, Kovács Máté András, Slihoczki Ádám (Dunaferr) 37.165 mp
2. Sáfrán Mátyás, Korisánszky Dávid, Némedi Konrád, Bakó Tamás (KSI SE) 37.882
3. Viola Viktor, Fekete Ádám, Kosznovszki Gergely Zoltán, Eldar Yam (DKSC, UTE) 38.243

Világbajnoki bronz Grúziából

2019. október 17. (csütörtök)

Egy harmadik és egy ötödik helyezéssel zárták a Veterán Kötött- és Szabadfogású Világbajnokságot a dunaújvárosi birkózók.

Kupameccs előtt a röplabdázóink

A röplabda Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első fordulójában a Dunaferr SE csapata a Szolnoki Röplabda Klubot fogadja.

Bravúros pontszerzés Debrecenben

2019. október 16. (szerda)

Óriásit küzdött, s nagyon értékes pontot szerzett Debrecenben a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata.

Sűrűsödő élmezőny

Elmaradtak a nagy küzdelmek a városi kispályás labdarúgó bajnokság Campus Osztályának hetedik fordulójában.

Nehéz meccs vár a Kohászra

Az idei szezonban még veretlen Debrecen ellen lép pályára ma este hat órától a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt együttese.

Újra nyert a DAB!

2019. október 15. (kedd)

Korán hátrányba került, ám végül 4-2-es sikert aratott a Hokiklub Budapest elleni hazai találkozón a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Nem hibázott a Karmacsi

Újabb sima győzelemnek örülhetett a címvédő a városi kispályás labdarúgó bajnokság Acerbis Osztályában.