Nyolc csapat a strandfoci kupán

2018. augusztus 14. (kedd) 19:44 - spigott

Elkészült a csoportbeosztás, összesen nyolc együttes vághat neki nemzeti ünnepünkön az I. Szent István Strandfoci Kupának.

Ahogy az elmúlt években már megszokhattuk, úgy idén is megrendezi augusztus 20-án az I. Szent István Strandfoci Kupát a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség. Az idei már a tizenegyedik viadal lesz a sorban, s a közelmúltban meg is tartották már a torna sorsolását, így eldőlt, hogy a résztvevő nyolc együttes mely csoportokba került, s kit kell legyőznie ahhoz, hogy esélye legyen az érmes helyezése elérésére. Az idei viadalon a csoportok első két helyezettje jut majd be az elődöntőbe, a csoportok harmadikjai az ötödik, míg a negyedikek a hetedik helyért mérkőznek meg a helyosztón.

Kép: DO-archív

A csoportküzdelmek délelőtt kilenc órakor kezdődnek a Szalki-szigeten, az elődöntőket fél háromtól, a bronzmeccset 15:40-től, míg a finálét 16:05-től rendezik meg, míg az eredményhirdetésre fél öt után kerítenek sort a szervezők. Ahogy azt a DLSZ rendezvényein már megszokhattuk, nemcsak a legjobb csapatokat, hanem az egyéni kategóriákban kiemelkedően teljesítő játékosokat is elismerik majd, így a legjobb játékos mellett a legjobb kapust és a gólkirályt is díjazzák az torna végén.

Az I. Szent István XI. Strandfoci Kupa csoportbeosztása

A csoport: Ügyetlenek, Riki FC, Barátok, Sasok FC
B csoport: Ruform, Gaszisportvideo, Csudarúgdalók, Cservy STC

Az elmúlt évek nyertesei

2008 – Carissa Virág
2009 – Korfu
2010 – Frankcity
2011 – Frankcity
2012 – River Plate
2013 – Gari Trans
2014 – Chichago
2015 – Inox Csőszer KFT.
2016 – Mé-Szi Frucht KFT.
2017 - Chichago

A részletes program

A rovat további hírei: Sport

Győzelem a másodosztályban

Győzelem a másodosztályban

2019. április 26. (péntek)

Magabiztos győzelmet aratott a Penta Gödöllő ellen a DSE Röplabda Akadémia csapata az NB II Nyugati Csoportjának rájátszásában.

Aranyos Rudas!

Aranyos Rudas!

2019. április 25. (csütörtök)

Óriási küzdelemben szerezte meg a VI. korcsoportos országos diákolimpia bajnoki címét Miskolcon a Rudas iskola floorball csapata.

Kezdődik a döntő!

Kezdődik a döntő!

2019. április 25. (csütörtök)

Pénteken este megkezdődik a három győztes mérkőzésig tartó női vízilabda döntő párharca a Dunaújvárosi Egyetem – Maarsk Graphics és az UVSE Hungest Hotels között.

Ismét a Parázs Kupáért fociznak

Ismét a Parázs Kupáért fociznak

2019. április 25. (csütörtök)

Nyolc együttes vesz részt az idei Parázs Kupán, melyet a Családi Hétvége második napján rendeznek meg a Lemezalakító Kft. szabadidő parkjában.

Két bronzérem Hollandiából

Két bronzérem Hollandiából

2019. április 24. (szerda)

Népes különítménnyel vett részt az Utrechtben megrendezett utánpótlás nemzetközi versenyen a Dunaferr SE birkózó szakosztálya.

Európa legjobbjai közé kerülhet

Európa legjobbjai közé kerülhet

2019. április 24. (szerda)

Bekerült a bő keretbe, ezzel pedig esélyt kapott Gévai Péter arra, hogy részt vegyen a törökországi Darts Európa Bajnokságon, mindössze tizenhat évesen.

Kijelölték a magyar világbajnoki keretet

Kijelölték a magyar világbajnoki keretet

2019. április 24. (szerda)

Kialakult a nurszultani divízió I/A világbajnokságra készülő magyar jégkorong-válogatott 23 fős kerete.