Nyolc csapat a strandfoci kupán

2018. augusztus 14. (kedd) 19:44 - spigott

Elkészült a csoportbeosztás, összesen nyolc együttes vághat neki nemzeti ünnepünkön az I. Szent István Strandfoci Kupának.

Ahogy az elmúlt években már megszokhattuk, úgy idén is megrendezi augusztus 20-án az I. Szent István Strandfoci Kupát a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség. Az idei már a tizenegyedik viadal lesz a sorban, s a közelmúltban meg is tartották már a torna sorsolását, így eldőlt, hogy a résztvevő nyolc együttes mely csoportokba került, s kit kell legyőznie ahhoz, hogy esélye legyen az érmes helyezése elérésére. Az idei viadalon a csoportok első két helyezettje jut majd be az elődöntőbe, a csoportok harmadikjai az ötödik, míg a negyedikek a hetedik helyért mérkőznek meg a helyosztón.

Kép: DO-archív

A csoportküzdelmek délelőtt kilenc órakor kezdődnek a Szalki-szigeten, az elődöntőket fél háromtól, a bronzmeccset 15:40-től, míg a finálét 16:05-től rendezik meg, míg az eredményhirdetésre fél öt után kerítenek sort a szervezők. Ahogy azt a DLSZ rendezvényein már megszokhattuk, nemcsak a legjobb csapatokat, hanem az egyéni kategóriákban kiemelkedően teljesítő játékosokat is elismerik majd, így a legjobb játékos mellett a legjobb kapust és a gólkirályt is díjazzák az torna végén.

Az I. Szent István XI. Strandfoci Kupa csoportbeosztása

A csoport: Ügyetlenek, Riki FC, Barátok, Sasok FC
B csoport: Ruform, Gaszisportvideo, Csudarúgdalók, Cservy STC

Az elmúlt évek nyertesei

2008 – Carissa Virág
2009 – Korfu
2010 – Frankcity
2011 – Frankcity
2012 – River Plate
2013 – Gari Trans
2014 – Chichago
2015 – Inox Csőszer KFT.
2016 – Mé-Szi Frucht KFT.
2017 - Chichago

A részletes program

A rovat további hírei: Sport

Újra munkában a focisták

Újra munkában a focisták

2019. június 27. (csütörtök)

Összesen hat felkészülési mérkőzés vár nyáron a Dunaújváros PASE NB 3-as labdarúgó csapatára.

Duna-parti sikerműhely

Duna-parti sikerműhely

2019. június 27. (csütörtök)

A Dunaferr SE Kajak-Kenu Szakosztálya kortól, nemtől, hajótípustól függetlenül megállíthatatlanul szállítja a sikereket.

A hajrában nyertek az esélyesek

A hajrában nyertek az esélyesek

2019. június 26. (szerda)

A Dunaferr Vasas és a Dunabiztos Micro együttesei jutottak be a XVII. Dunaújváros Kupa csütörtök esti fináléjába.

Elmaradt a finálé

Elmaradt a finálé

2019. június 26. (szerda)

Előfutamában az ötödik, a középfutamban a negyedik helyen végzett, így nem jutott be a kenu egyesek 200 méteres döntőjébe Hajdu Jonatán az Eurőpa Játékokon.

Justin Cseter is visszatér a DAB-hoz

Justin Cseter is visszatér a DAB-hoz

2019. június 26. (szerda)

Ugyan 2018-ban visszavonult, a kiváló csatár a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóinál tér vissza a pályára.

Kilencedik hely Minszkben

Kilencedik hely Minszkben

2019. június 26. (szerda)

A kilencedik helyen végzett Kiss Balázs és Dóri Bence kettőse a minszki Európa Játékok C2 1000 méteres versenyszámában.

Dózsás remeklés a Diákolimpián!

Dózsás remeklés a Diákolimpián!

2019. június 26. (szerda)

A Dózsa György Általános Iskola csapata az előkelő hatodik helyezést érte el a IV. Korcsoportos Röplabda Diákolimpia döntőjében.