Hét arany a Gyémánt Kupán
Huszonkét éremmel, köztük hét első helyezéssel zárták a tatabányai Gyémánt Kupát a Dunaferr SE úszó szakosztályának versenyzői.
A delfin, cápa, gyermek és serdülő korosztály számára rendezték meg Tatabányán az úszók Gyémánt Kupáját, melyen természetesen ott voltak a Dunaferr SE versenyzői is. A dunaújvárosi fiatalok ezúttal is kitette magukért, hiszen hét arany-, kilenc ezüst- és hat bronzéremmel zárták a rangos megméretést, s a szép egyéni eredmények mellett az összesített pontverseny harmadik helyének megszerzése miatt is volt oka az örömre a viadalon résztvevő versenyzőknek és edzőknek.
A Dunaferr SE érmes eredményei a gyémánt Kupán
400 m. férfi vegyes (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Daru Zétény 5:40,02
(B kat. - 2008 születésűek)
2. Kurucz Péter 6:03,11
400 m. női vegyes (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Kenyér Lilla 5:35,88
2. Kanyó Hanga 5:41,02
(B kat. - 2008 születésűek)
3. Szabó Bernadett 6:06,61
200 m. férfi vegyes (D kat. - 2010 születésűek)
1. Kiss Benedek 3:20,81
3. Nagy Márk 3:22,15
200 m. női vegyes (D kat. - 2010 születésűek)
2. Nagy Emma 3:23,30
3. Fási Jázmin 3:33,26
200 m. férfi hát (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Csehák Erik 2:45,06
(B kat. - 2008 születésűek)
3. Gurisatti Róbert 3:19,99
200 m. női hát (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Kenyér Lilla 2:32,16
200 m. férfi pillangó (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Daru Zétény 2:39,55
2. Markovics Benedek 2:40,48
200 m. női pillangó (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
1. Horváth Hanna 2:37,51
2. Zsigmond Gréta 2:39,28
200 m. férfi gyors (B kat. - 2008 születésűek)
2. Kurucz Péter 2:45,65
(D kat. - 2010 születésűek)
2. Nagy Márk 2:57,09
200 m. női gyors (A kat. - 2006 és 2007 születésűek)
3. Kenyér Lilla 2:21,59
(B kat. - 2008 születésűek)
2. Szabó Bernadett 2:35,65
(D kat. - 2010 születésűek)
2. Nagy Emma 3:04,78
3. Fási Jázmin 3:10,40
4x100 m. férfi vegyes váltó (B - C kat. - 2008 és 2009 születésűek)
1. Dunaferr SE 6:09,65 (Nagy Márk, Kiss Benedek, Kurucz Péter, Gurisatti Róbert)
4x100 m. női vegyes váltó (B - C kat. - 2008 és 2009 születésűek)
2. Dunaferr SE 5:56,56 (Gombos Kerubina, Eszenyi Léna, Szabó Bernadett, Kántor Viktória)
A rovat további hírei: Sport
Fontos meccs vár a röplabdázókra
2024. már. 23.
A Dunaújvárosi Sportcsarnokban látja vendégül a DKSE röplabda csapata a TFSE gárdáját az alsóházi rájátszás második fordulójában ma este hét órától.
Érdről erősít a DKKA
2024. már. 22.
Kellermann Dóra és Gerháth Kincső is a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt együttesénél folytatja pályafutását a 2024/2025-ös szezonban.
Nyikos Veronika szép nemzetközi sikere
2024. már. 22.
Törökországban aratott győzelmével újabb nagy lépést tett a válogatott felé Nyikos Veronika, a DKSE U20-as Európa-bajnok birkózója.
Itthon előzhetnek a futsalosok
2024. már. 22.
Az alsóházi tabellát vezető Mad Dogs gárdája elleni rácalmási találkozóval folytatja a másodosztályú bajnokságot a Dunaújváros Futsal csapata ma este hét órától.
Elődöntős a DAB-ASP
2024. már. 21.
Korán hátrányba került, mégis magabiztosan nyert a Fradi elleni negyeddöntős párharc harmadik mérkőzésén a DAB-ASP jégkorong csapata az Andersen Ligában.
Vereség az alsóház nyitómeccsén
2024. már. 21.
Három játszmában szenvedett vereséget a DKSE röplabda csapata az alsóházi rájátszás első mérkőzésén a Szeged otthonában.
Újra dobogós helyen a DFVE
2024. már. 21.
Remek második félidei játékkal aratott 11-6-os sikert a jól küzdő BVSC ellen a DFVE női vízilabda csapata a Fabó Éva Sportuszodában szerdán este.