Siker a ráadásban

2020. január 14. (kedd) 16:46 - spigott

Hiába a nagy fölény, csak a hosszabbításban tudta legyőzni a KMH csapatát a Dunaújvárosi Acélbikák U21-es együttese a bajnokság legutóbbi fordulójában.

A tabella negyedik helyén álló KMH SE elleni fővárosi mérkőzéssel folytatta az U21-es bajnokság B csoportjának küzdelmeit a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata. Mivel a kélt gárda eddigi meccseit rendre a mieink nyerték, így ezúttal is Láng Csaba tanítványai számítottak az esélyesebbnek, ugyanakkor a találkozó nem kezdődött túl jól fiataljaink számára, ugyanis a hazaiak már a 20. másodpercben megszerezték a vezetést.

A folytatásban hiába játszott nagy fölényben a DAB, s hiába lőtt több mint ötven alkalommal kapura, egészen a meccs hajrájáig nem tudott egyenlíteni. A hosszú gólcsend az 58. perc elején tört meg, mikor Gebei Gergely végre bevette a hazaiak ketrecét, ám újabb találatot már nem sikerült szerezni a rendes játékidőben, így jöhetett a hosszabbítás. A ráadás szerencsére nem tartott sokáig, mert a Bikák góljának szerzője a 62. percben ismét mattolni tudta Kapin Bendegúzt, így ha komoly nehézségek árán is, de sikerült kiharcolni a győzelmet (1-2), melynek köszönhetően a mieink a második helyről várják következő meccsüket, melyet szerdán este játszanak a Ferencváros otthonában.

Augusztusban kell csúcsformában lenni

2020. május 27. (szerda)

Némi meglepetést azért okozott kenusaink számára a szolnoki tesztviadal, ám ettől még nem alakítják át felkészülésüket, mert a nyár végére kell időzíteni a versenyformát.

Van idő a munkához!

Csak a délelőtti edzések maradnak el a dunaújvárosi vízilabdázóknál, akiknek bőven lesz idejük felkészülni nyáron az új szezon küzdelmeire.

Duplázások napja Szolnokon!

2020. május 26. (kedd)

Hüttner Csaba szövetségi kapitány szerint sok kérdést megválaszolt a kajak-kenusok első edzésversenye.

Rövidebb szezon jöhet!

Boda Gábor szövetségi elnök szerint akár már augusztus 20-án elkezdődhet az amerikai focisták bajnoki szezonja.