Acélbikák

Gyorsan döntött a Csíkszereda

2024. feb. 16.

A hat perc alatt percben négy gólt szerző Csíkszereda különösebb megerőltetés nélkül vitte el a három pontot a Dunaújvárosi Jégcsarnokból.

Jászberényi ligameccs a BJA ellen

2023. dec. 01.

Az Erste Liga matiné keretein belül, Jászberényben korcsolyáznak jégre a DAB jégkorongozói a BJA HC ellen szombaton délután három órától.

Döntetlenről folytatják a Bikák

2023. nov. 01.

Kétszer is hátrányból felállva, nagy küzdelemben ért el 2-2-es döntetlent DAB jégkorong csapata a DVTK Jegesmedvék otthonában lejátszott kupameccsen.

Debrecenbe látogatnak a Bikák

2023. okt. 19.

A péntek esti összecsapás előtt már történt egy komolyabb változás jégkorongozóink játékoskeretében.

A címvédő ellen javíthatnak az Acélbikák

2023. okt. 08.

Nagyon nehéz hatvan perc vár a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóira az Erste Liga ma esti fordulójában.

Egy pontnál többet érdemeltek volna

2023. okt. 02.

Jó iramú csatában, büntetőlövésekkel szenvedtek vereséget a DVTK Jegesmedvék elleni hazai összecsapáson a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozói az Erste Liga második játéknapján.

Két harmad alatt eldöntötték az Acélbikák a szezonnyitót

2023. szep. 30.

Nagyon sima, 6-2-es győzelmet aratott a FEHA19 vendégeként a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata az Erste Liga pénteki nyitómeccsén.

Vereséggel zárták a felkészülést

2023. szep. 23.

Fegyelmezettségben és hatékonyságban is sokat kell még javulnia a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóinak az Erste Liga jövő heti nyitányáig.

Egyenlő erők csatája – a végén vereséggel

2023. aug. 26.

Kétszer is vezetett az Acélbikák gárdája a Topolcsány otthonában vívott edzőmeccsen, ám a végjátékban az emberhátrányos játék bizonytalanságai miatt fordított a vendéglátó: 4-2 a vége, de voltak nagyon biztató tényezők.