2024. jan. 23.

Felnőtt és utánpótlás szinten is volt minek örülni a Dragon Steel SE sárkányhajósainál a 2023-as esztendőben.

Érmes helyek Fadd-Domboriból

2023. szep. 21.

Remekül szerepeltek a Dragon Steel SE sárkányhajósai a Fadd-Domboriban megrendezett 21. Magyar Sárkányhajó Bajnokságon.

Kisdöntős sikerek a Klub Eb-n

2023. szep. 18.

Tudásuk legjavát nyújtották a Dragon Steel SE sárkányhajósai a Ravennában megrendezett Klub Legénység Európa-bajnokságon.

Csillogó érmek a Szarvasi Kenumaratonról

2023. aug. 15.

Minden éremből jutott a Dragon Steel SE sárkányhajósainak az augusztus első 5-én megrendezett Szarvasi Kenumaratonon.

Két egységgel utaznak az Eb-re

2023. jún. 16.

Remekül szerepeltek a Dragon Steel SE sárkányhajósai a Fadd-Domboriban megrendezett 10 személyes magyar bajnokságon.

Hat dobogós helyezés az Outrigger Sárkányhajó Magyar Bajnokságról

2023. máj. 19.

Ellenfeleikkel és az időjárás kihívásaival is sikerrel küzdöttek meg a Dragon Steel SE versenyzői a 7. Outrigger Sárkányhajó Magyar Bajnokságon.

Szépen fénylő ezüst a hosszú távú bajnokságon

2023. máj. 02.

Remek időeredménnyel, a második helyen zárták a Dragon Steel SE sárkányhajósai a Baján megrendezett Hosszú Távú Magyar Bajnokság küzdelmeit a premier open kategóriában.

Emléktúrával készültek a bajnokságra

2023. ápr. 18.

Második alkalommal emlékeztek meg egykori sporttársukról a Dragon Steel SE sárkányhajósai.

Vízre szállnak a hosszú tél után

2023. már. 22.

Remek fizikai állapotban vágnak neki a 2023-as versenyszezonnak a Dragon Steel SE sárkányhajósai.

Kemény sárkányhajós összecsapások a kecskeméti uszodában

2023. jan. 18.

Értékes bronzéremmel, hasznos tapasztalatokkal zárták medencés sárkányhajó versenyüket a Dragon Steel SE sportolói.

DSTV: sikeres évet hagyott maga mögött a Dragon Steel SE

2023. jan. 12.

Szép eredményekkel örvendeztették meg magukat és az értük szorítókat a Dragon Steel SE sárkányhajósai a 2022-es esztendőben is. Hangkép.