Európa Liga

200 munkatársát vitte el a budapesti EL-döntőre a Hankook

2023. jún. 03.

A Hankook Tire Magyarország Kft. az UEFA Európa Liga hivatalos partnereként 200 jegyet vásárolt az UEFA Európa Liga Döntő Budapest 2023 rendezvényre, amelyeket dolgozói között osztott szét. A vállalat további 30 belépőt adományozott jótékony célokra, hogy fiatal sportolókat inspiráljon.

Európa-liga - A trófea mellett a BL-indulás a tét a budapesti döntőben

2023. máj. 31.

Az AS Roma és a Sevilla számára nem csak a trófea elhódítása lesz a tét a labdarúgó Európa-liga szerdai döntőjében a Puskás Arénában, mivel a győztes helyet kap a Bajnokok Ligája főtábláján.

Harminc ifjú labdarúgó utazhat a Puskás Arénába

2023. máj. 25.

A Hankook Tire Magyarország Kft.-nek köszönhetően harminc fiatal dunaújvárosi és rácalmási labdarúgó tekintheti meg az Európa Liga döntőjét a Puskás Arénában.

DSTV: EL-serleg és válogatott vendég a Hankooknál

2023. ápr. 13.

Április elején a Hankook Tire Magyarország Kft. rácalmási gyárában volt megtekinthető az UEFA Európa Liga trófeája. Emellett a szerdai napon ellátogatott a céghez a 97-szeres válogatott labdarúgó Gera Zoltán, az UEFA Európa Liga Döntő Budapest 2023 nagykövete is. (Hangkép)

A Hankooknál járt a "Mágikus Magyar"

2023. ápr. 05.

A Hankook Tire Magyarország Kft. városunk melletti gyárában volt megtekinthető az UEFA Európa Liga trófeája a hónap elejétől, ma pedig ellátogatott a céghez a 97-szeres válogatott labdarúgó Gera Zoltán, az UEFA Európa Liga Döntő Budapest 2023 nagykövete is.

Elkészült a csoportbeosztás a férfi és női Európa Ligában

2020. dec. 29.

Az Európai Röplabda Konföderáció luxemburgi központjában elkészítették az Arany és az Ezüst Európa Ligák csoportbeosztásait. A csoportmérkőzéseket két tornán bonyolítják le.

Svéd és máltai ellenfél a kupában

2020. aug. 31.

A Magyar Kupa-győztes Budapest Honvéd a svéd Malmővel, a legutóbb bajnoki második MOL Fehérvár FC pedig a máltai Hiberniansszel találkozik a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének második körében.

Kézilabdában is jön az Európa Liga

2018. dec. 16.

Az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) végrehajtó bizottsága szombaton Párizsban jóváhagyta a kontinentális kupasorozatok rendszerének átalakítását.

Európa-liga - A Chelsea is a Vidi ellenfelei között

2018. aug. 31.

Az angol Chelsea, a görög PAOK és a fehérorosz BATE Boriszov lesz a magyar bajnok Vidi FC ellenfele a labdarúgó Európa-liga csoportküzdelmei során.

Az Európa Ligában folytatja a Vidi

2018. aug. 28.

A Vidi FC 1-1-es döntetlent ért el a görög AEK Athén vendégeként, és 3-2-es összesítéssel elveszítette a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező utolsó párharcát, így ősszel az Európa-liga csoportkörében folytathatja nemzetközi szereplését.

A Videoton a Partizant kapta az EL-ben

2017. aug. 04.

A Videoton a szerb Partizan Beograddal találkozik a labdarúgó Európa Liga selejtezőjének negyedik fordulójában, amelyben már a főtáblára jutás lesz a tét.

Vidi-bravúr az Európa Ligában

2017. aug. 03.

Bejutott a labdarúgó Európa Liga selejtezőjének negyedik fordulójába a Videoton, mivel az idegenbeli 2-1-es vereségét követően a csütörtöki visszavágón 1-0-ra legyőzte a francia Girondins Bordeaux-t Felcsúton.