200-on már nem jött össze a döntő

2022. júl. 28.

Bár legrövidebb számában nem jutott fináléba, így sem kell szomorkodnia Kovács-Seres Hunornak az Nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon nyújtott teljesítménye miatt.

Gerendán még van esély a fináléra

Egyéni összetettben a tizennegyedik helyen végzett a DKSE tornásza, Czifra Lili a 16. Nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon.

Szépen csillogó bronzérem az EYOF-on

2022. júl. 27.

Óriási egyéni csúccsal szerzett bronzérmet Kovács-Seres Hunor a 16. Nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál 1500 méteres gyorsúszás versenyszámában.

Elsőre egy szép negyedik hely

2022. júl. 26.

Remekül szerepelt Kovács-Seres Hunor a 16. Nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál első versenynapján.

Makovits Mirtill egyéniben a tizedik helyen zárt!

2019. júl. 25.

A Dunaferr SE tornásza az EYOF egyéni összetett döntőjében egyéni csúccsal a tizedik helyen végzett!

Makovits Mirtill egyéni döntős az EYOF-on!

2019. júl. 24.

A 25. Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon (EYOF) Bakuban Makovits Mirtill egyéni összetettben a döntőbe jutott!

Makovits Mirtill megérkezett Bakuba

2019. júl. 21.

Ezúttal Azerbajdzsán ad otthont a 25. Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválnak (EYOF), melyen Dunaújvárost Makovits Mirtill és edzője, Török Dániel képviseli.

Hajrávereség a svédektől

2017. júl. 30.

A mérkőzés nagyobbik részében vezetett, gyenge hajrája miatt azonban 24-23-ra kikapott a svédek elleni Európa-bajnoki csoportmeccsen a magyar junior leány kézilabda válogatott.

EYOF-győztes a magyar csapat

2017. júl. 29.

A románok elleni hétgólos sikerrel szerezte meg az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál első helyét a magyar leány ifjúsági kézilabda válogatott.

EYOF – döntőben az ifik!

2017. júl. 28.

Az első félidő még szoros volt, ám végül sima, 32-24-es sikert aratott a dánok ellen, s ezzel bejutott az EYOF döntőjébe a magyar leány ifjúsági kézilabda válogatott.

EYOF – a hetedik helyért tovább

Ugyan szettet már sikerült nyernie, végül 3-1-re kikapott a belgáktól, így a hetedik helyért játszhat az EYOF zárónapján a magyar ifjúsági röplabda válogatott.

EYOF - Vereség az utolsó csoportmeccsen

2017. júl. 26.

Helyenként nagyon jól játszott a magyar fiú röplabda válogatott a lengyelek elleni csoportmérkőzésen, ez azonban csak részsikerekhez volt elég.