felkészülés

Döntetlennel folytatta felkészülését a DFC

2024. feb. 02.

Már az első félidőben kialakult a végeredmény a Dunaújváros FC labdarúgóinak edzőmérkőzésén, melyen a Dunaföldvár volt a Dobos Barna alakulatának ellenfele.

Hét edzőmeccs vár a focistákra

2024. jan. 16.

Már szerdán délután megkezdi edzőmérkőzései sorozatát az NB III tavaszi rajtjára készülő Dunaújváros FC labdarúgó csapata.

A hajrát nem bírta a DAB

2023. szep. 21.

Hiába vezetett még öt perccel a lefújás előtt, kétgólos vereséget szenvedett a FEHA19 elleni székesfehérvári edzőmeccsen a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Már munkában a tollaslabdázók

2023. szep. 18.

Nem kell sokat várni már a Danubius KSE tollaslabdázóinak első idei versenyére sem, melyet a Szent Pantaleimon iskolában rendeznek meg október 7-én.

Biztosan hozták a kötelezőt

2023. szep. 01.

Nem okozott gondot Új-Zéland legyőzése a világbajnokságra készülő magyar U20-as női vízilabda válogatottnak a Héraklész Kupán.

Szoros vereség Garamszentkereszten

A helyzetkihasználással voltak elsősorban komoly gondjai harmadik nyári felkészülési mérkőzésén a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapatának.

Sikerrel zárták a felkészülést

2023. aug. 31.

Kiélezett, kemény csatában gyűrte le a Lajosmizsét a Dunaújváros Futsal felnőtt együttese a két gárda szerda esti felkészülési találkozóján.

Csata helyett pofonosztás az edzőmeccsen

2023. aug. 26.

Komoly vereségbe szaladt bele a DKKA együttese a Győr elleni felkészülési találkozón: csapatunknak szemernyi esélye sem volt arra, hogy megszorítsa világverő ellenfelét, végül 39-16-os vereséget szenvedett.

Egyenlő erők csatája – a végén vereséggel

Kétszer is vezetett az Acélbikák gárdája a Topolcsány otthonában vívott edzőmeccsen, ám a végjátékban az emberhátrányos játék bizonytalanságai miatt fordított a vendéglátó: 4-2 a vége, de voltak nagyon biztató tényezők.

Már munkában a röplabdázók

2023. aug. 24.

Fiatal csapattal kezdte meg nyári felkészülését a DKSE felnőtt röplabda csapata, melynek mindössze kettő felnőtt játékosa lesz a 2023/2024-es szezonban.

Tatán készülnek a tornászok

2023. aug. 21.

Tatán folytatják felkészülésüket a magyar női tornász válogatott tagjai a közelgő olimpiai kvalifikációs világbajnokságra.

Hasznos tapasztalatok a horvát ezüstérmes otthonában

2023. aug. 20.

A második harminc percben pontosabb Podravka Vegeta újra legyőzte a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt csapatát a két gárda szombati edzőmeccsén.