Kácser Zita

Kácser Zita ismét remekelt

2019. szep. 09.

Ötödik alkalommal nyerte meg a Wizz Air Budapest Nemzetközi Félmaraton versenyét a dunaújvárosi Kácser Zita.

Kácser Zita újabb nagy bravúrja

2019. szep. 02.

Megfutotta az olimpiai szintet 3000 méter akadályon a dunaújvárosi, de debreceni színekben versenyző Kácser Zita a budapesti atlétikai Szuper Liga Döntő első napján.

Kácser Zita címvédése

2018. szep. 11.

Komoly különbséggel, közel kétperces előnnyel nyerte meg a Wizz Air Budpaest Félmaraton versenyét a debreceni színekben versenyző Kácser Zita.

Kácser Zita újabb bajnoki címe

2018. máj. 03.

A volt dunaújvárosi atléta ezúttal 10000 méteren utasította maga mögé a teljes magyar bajnoki mezőnyt, s harcolta ki ebben a számban is az Európa-bajnoki szereplés jogát.

Kácser Zita halmozza a bajnoki címeket

2017. szep. 12.

A Wizz Air Félmaraton mellett az országos csapatbajnokságban is remekelt hétvégén a debreceni színekben versenyző kiváló dunaújvárosi atléta, Kácser Zita.

Túl a csúcson

2017. szep. 06.

3000 méteres akadályfutásban, valamint 5000 méteres síkfutásban is egyéni csúcsot döntve szerezte meg a Szuper Liga döntőjének első helyét Kácser Zita.

Kácser Zita remekelt a válogatottban

2017. jún. 26.

A dunaújvárosi Kácser Zita is kivette a részét a magyar válogatott feljutást érő tornagyőzelméből az atlétikai csapat Európa-bajnokságon.

2016. máj. 03.

Magabiztos versenyzéssel szerezte meg a 10 000 méteres síkfutás felnőtt magyar bajnoki címét hétvégén a debreceni DSC-SI színeiben versenyző dunaújvárosi Kácser Zita.

Atlétika: Kácser Zita remeklése

2015. aug. 17.

Kiválóan szerepelt, két arany- és egy ezüstérmet szerzett a 120. Atlétikai Magyar bajnokságon városunk kiváló futója, Kácser Zita.

Atlétika: Kácser Zita bajnoki címe

2015. máj. 04.

Nem dunaújvárosi színekben ugyan, de remekeltek a hétvégi magyar bajnokságon a volt DAC-os atléták, akik egy aranyéremmel és egy ezüsttel zárták budapesti viadalt.

Atlétika: két bajnoki arany

2015. feb. 24.

Két aranyéremmel, valamint egy ezüstéremmel zárták a hétvégén megrendezett Fedett Pályás Országos Bajnokságot a dunaújvárosi atléták. Sajnos más egyesületek színeiben.