kanada

Szoros meccsen győzte le Kanadát a női vízilabda-válogatott

2019. júl. 16.

Második mérkőzését is megnyerte a magyar női vízilabda-válogatott a Kvangdzsuban zajló világbajnokság csoportküzdelmei során: Bíró Attila együttese kedden Kanadát győzte le 15-14-re. A magyarok csütörtökön az olimpiai bronzérmes oroszokkal csapnak össze a csoportelsőségért.

Vereség az Universiadén

2017. aug. 22.

A magyar női válogatott háromgólos vereséget szenvedett Kanada csapatától a Tajvanon zajló Universiade vízilabdatornáján, kedden.

Vizes vb - Egy álommal kevesebb

2017. júl. 24.

Számtalan helyzetet elpuskázott, három negyeden keresztül gólképtelen maradt, s végül 6-4-re kikapott Kanadától a magyar női vízilabda válogatott a budapesti vizes világbajnokság negyeddöntőjében, így együttesünk csak az 5-8. helyért folytathatja a küzdelmeket.

Vizes VB – az elődöntő a tét Kanada ellen

A csoportkör megnyerése után ma már a legjobb négy közé jutásért játszik a magyar női vízilabda válogatott a budapesti vizes világbajnokságon.

Vízilabda: szép siker Kanada ellen

2016. már. 15.

Négygólos, 18-14-es győzelmet aratott a Kanada elleni felkészülési mérkőzésen a két dunaújvárosi játékossal felálló magyar női vízilabda válogatott.