női vízilabda

Munkával zárja és munkával kezdi az évet válogatottunk

2020. dec. 28.

A januári, trieszti olimpiai selejtezőre készülő csapat negyedik hete edz együtt. Bíró Attila elmondta, eddig a fizikális felkészítsen volt a hangsúly, mostantól azonban a gyorsítás kerül fókuszba.

Vízilabda: módosítottak, mégis zárt kapuk mögött meccselnek ma!

2020. aug. 17.

Bár reggeli beharangozónk idején még bőszen invitáltuk a szurkolókat, a csapat friss közleménye szerint zárt kapuk mögött rendezik ma a DUE-Maarsk Graphics-BHSE női vízilabda mérkőzést a Fabó Éva Sportuszodában!

Szoros meccsen győzte le Kanadát a női vízilabda-válogatott

2019. júl. 16.

Második mérkőzését is megnyerte a magyar női vízilabda-válogatott a Kvangdzsuban zajló világbajnokság csoportküzdelmei során: Bíró Attila együttese kedden Kanadát győzte le 15-14-re. A magyarok csütörtökön az olimpiai bronzérmes oroszokkal csapnak össze a csoportelsőségért.

Megalakult a hazai Eb szervezőbizottsága

2019. feb. 21.

Megtartotta alakuló ülését a budapesti vízilabda Európa-bajnokság szervezőbizottsága, melynek tagjai elvállalták az idei női Világliga Szuperdöntő szervező bizottságának tagsági feladatait is.

Gólzáporos győzelem az utolsó csoportmeccsen

2018. júl. 21.

Villámrajtot véve már az első negyedben eldöntötte a németek elleni összecsapást a magyar női vízilabda válogatott, akik legközelebb hétfőn, az egyenes kieséses szakaszban ugranak medencébe. Magyarország – Németország 26-1. Szép volt lányok!

Nagyszerű játékkal döntőben a DUE!

2018. ápr. 09.

A harmadik összecsapás döntött arról, hogy a női bajnokságban a DUE-Maarks Graphics, vagy a BVSC-Zugló Diapolo jut a bajnoki fináléba. A mindent eldöntő meccsen a játékot végig irányító DUE-Maarks Graphics megérdemelten aratott győzelmet.

A DUE behúzta az első meccset

2018. ápr. 04.

Garda Krisztina vezérletével a DUE- Maarks Graphics megérdemelten nyerte meg az elődöntő első párharcát.

Élen a magyarok

2018. jan. 31.

A magyar női vízilabda-válogatott három forduló után, a félidőben vezeti a világliga európai selejtezőjét.

Két dunaújvárosi a válogatottnál

2017. dec. 31.

A DUE-Maarsk Graphics női vízilabdázóinak két fiatal játékosa is meghívót kapott a korosztályos válogatott keretedzésére.

Ezúttal a japánok örülhettek

2017. júl. 12.

Negyedik felkészülési mérkőzésén hatalmas csatában szenvedett vereséget a magyar női Universiade vízilabda-válogatott a japán válogatott ellen.

Vízilabda: változatos tesztsiker

2015. júl. 11.

Négygólos hátrányból aratott minimális különbségű, 11-10-es győzelmet az ausztrálok elleni utolsó felkészülési mérkőzésén a magyar női vízilabda válogatott.

Vízilabda: végre győzelem

2015. júl. 08.

Utolsó csoportmeccsén győzött, így bejutott az Universiade legjobb nyolc csapata közé a magyar női vízilabda válogatott, mely holnap Kanada ellen játszik az elődöntőért.