Kulcsszó: röplabda

A Vegyészt fogadjuk a Magyar Kupában

2019. november 20. (szerda)

A röplabda Magyar Kupa negyeddöntőjének szerdai játéknapján a Dunaferr SE a Kazincbarcikát fogadja a Dunaújváros Sportcsarnokban.

Dunaferr siker Szolnokon!

2019. november 17. (vasárnap)

A Dunaferr SE NBI-es röplabda csapata idegenben kiváló játékkal 3-0 arányban győzte le a Szolnok együttesét.

Idegenben a Szolnok ellen

2019. november 16. (szombat)

A Dunaferr SE röplabda csapata ismét idegenben, ezúttal Szolnokon lép pályára a bajnokság vasárnapi fordulójában.

Szoros vereség Debrecenben

2019. november 09. (szombat)

Hiába nyerte meg az első játékot, négy szettben kikapott Debrecenben a Dunaferr SE röplabda csapata.

Rangadó vár a röplabdázókra

A férfi röplabda első osztályú bajnokságban újabb nehéz meccs vár a Dunaferr SE együttesére, mely ezúttal Debrecenben lép pályára.

Negyeddöntős a Dunaferr

2019. november 05. (kedd)

A Magyar Kupa nyolcaddöntőjének második mérkőzését is megnyerte a Dunaferr SE röplabda csapata, mely ezzel bejutott a sorozat következő fordulójába.

Előnyből várja a visszavágót a Dunaferr

2019. november 04. (hétfő)

Szolnokon vendégszerepel a Dunaferr SE röplabda csapata a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének második mérkőzésén.

Dunaferr győzelem a megyei rangadón!

2019. november 03. (vasárnap)

A férfi röplabda első osztályú bajnokság 4. fordulójában a Dunaferr SE együttese kiváló játékkal győzte le a MÁV Előre-BERICAP csapatát.

Hatalmas csata előtt a Dunaferr!

Megyei rangadóval folytatja a bajnoki küzdelmeket ma délután fél öttől a Dunaferr SE röplabda csapata.

Hiába a jó játék

2019. október 27. (vasárnap)

Megizzasztotta a férfi röplabda NB I negyedik fordulójában a Dunaferr SE a bajnoki címre pályázó FINO Kaposvár együttesét.

A Kaposvárt fogadja a Dunaferr

2019. október 26. (szombat)

A bajnoki címre pályázó FINO Kaposvár együttesét fogadja vasárnap délután délután fél öttől a Dunaferr SE röplabda csapata.

A Pénzügyőr már túl nagy falat volt

2019. október 20. (vasárnap)

A Dunaferr SE röplabda csapata Budapesten, a csoportelsőségre pályázó Pénzügyőr együttesének otthonában szenvedett vereséget.

Győzelem, ha szűken is

A DSE Röplabda Akadémia U21-es csapata szoros csatában győzte le a Győr együttesét az NB II-es bajnokságban.

Előnyben a Dunaferr

2019. október 17. (csütörtök)

Meggyőző játékkal aratott győzelmet a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első felvonásán a Dunaferr SE röplabda csapata a Szolnok ellen.

Kupameccs előtt a röplabdázóink

A röplabda Magyar Kupa nyolcaddöntőjének első fordulójában a Dunaferr SE csapata a Szolnoki Röplabda Klubot fogadja.