Veszprém

Nem borult a papírforma Veszprémben

2021. jan. 24.

Hatgólos, 9-3-as vereséget szenvedtek futsalosaink Veszprémben lejátszott szombat esti bajnoki mérkőzésükön.

Bosszantó vereség

2020. szep. 14.

Hiába szerzett vezetést, túl sokat hibázott ahhoz, hogy pontot szerezzen a Veszprém elleni hazai találkozón a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.

Rangadó előtt a Dunaferr

A Veszprém elleni hazai összecsapással folytatja a bajnoki küzdelmeket ma este hét órától a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.

Mozipremierekkel várják az érdeklődőket az első Veszprém-Balaton filmpikniken

2020. aug. 22.

Mozipremierekkel várják az érdeklődőket az első Veszprém-Balaton filmpikniken, a szeptember 3-5. között zajló programokon Balatonfüreden és Veszprémben, öt helyszínen mintegy negyven magyar filmet nézhet meg ingyenesen a közönség.

Kötelező a győzelem

2020. jan. 20.

Amennyiben komoly gondolja felsőházi szereplését a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata, úgy győznie kell ma este hét órától a Veszprém elleni hazai bajnokin.

Vereség Veszprémben

2019. okt. 11.

A Dunaferr DUE Dutrade FC futsalosai ellen szerezte meg első idei győzelmét a Veszprém együttese a bajnokságban.

Nem lesz sétagalopp

Az idei szezonban még nyeretlen Veszprém otthonában folytatja a bajnoki küzdelmeket ma este fél héttől a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.

Negyedik a Dunaferr!

2019. jún. 06.

Óriási csatában, a hosszabbítás utolsó előtti percében kapott góllal szenvedett 2-1-es vereséget Veszprémben a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata a bajnoki bronzcsata harmadik felvonásán.

Előnyben a Veszprém

2019. máj. 31.

Végletekig kiélezett küzdelemben szenvedett 5-2-es vereséget a bajnoki bronzcsata első, veszprémi felvonásán a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.

Kezdődhet a bronzcsata

A bajnokság harmadik helyéért lép pályára ma este fél héttől Veszprémben a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata a Veszprém otthonában.

Veszprémi továbbjutás

2019. feb. 23.

Nem sikerült gólt szereznie az elődöntőben a Dunaferr futsalosainak, így a Veszprém jutott be a Magyar Kupa vasárnapi fináléjába.

Vereség a rangadón

2018. dec. 13.

Kiélezett, fordulatokban gazdag mérkőzésen szenvedett egygólos, 4-3-as vereséget Veszprémben a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.