2023. okt. 24.

A DKSE úszói közül Kovács-Seres Hunor, valamint Eszenyi Ábel is részt vett a World Aquatics Úszó Világkupa-sorozat budapesti állomásán.

Jövőre is lesz hazai rendezésű világkupa

2023. szep. 14.

A Nemzetközi Torna Szövetség bejelentette, hogy 2024-ben is Világkupát rendezhet Magyarország.

Dobogós zárás Szombathelyen

2023. szep. 11.

A második helyen végzett a szombathelyi Waberer's Torna Challenge Világkupa talaj fináléjában a DKSE versenyzője, Czifra Bettina Lili.

Fényes érmek a Világkupán

2023. szep. 10.

Mayer Gréta aranyéremmel, Czifra Bettina Lili bronzéremmel zárta a szombathelyi Waberer's Torna Challenge Világkupa első döntős napját.

Döntős helyek Szombathelyen

2023. szep. 09.

Czifra Bettina Lili három, míg Mayer Gréta egy szeren jutott fináléba a szombathelyi Waberer's Torna Challenge Világkupán.

Megvan a magyarok szerleosztása

2023. szep. 06.

A dunaújvárosi Czifra Bettina Lili három, míg Mayer Gréta két számban áll rajthoz a szombathelyi Waberer's Torna Challenge Világkupán.

Két dunaújvárosi a VK-csapatban

2023. szep. 04.

Kovács Zsófia kisebb sérüléssel bajlódik, így a DKSE tornászai közül Czifra Lili és Mayer Gréta vesz részt a szombathelyi Világkupán.

Negyedik hely a Világkupán

2023. jún. 26.

Háromgólos, 18-15-ös vereséget szenvedett Spanyolországtól a két DFVE-játékossal felálló magyar női vízilabda válogatott a Világkupa bronzmérkőzésén.

Elmaradt a bravúr, a bronzért csatázhat csapatunk a Világkupán

2023. jún. 25.

Bár remekül rajtolt, de végül 16-10 arányú vereséget szenvedett a házigazda USA gárdájától a két DFVE-játékossal felállt magyar válogatott a női pólósok Világkupájának elődöntőjén.

Villámrajt, gólzápor és fölényes diadal a Világkupa nyitányán

2023. jún. 24.

Magabiztos győzelemmel kezdte a két DFVE-játékossal felállt magyar válogatott a tengerentúli tornát – csapatunk 20-13-ra verte Görögország együttesét a Világkupa szuperdöntőjének első összecsapásán.

Három veterán dobogó a Világkupáról

2023. jún. 06.

Angyal László, Kemény Norbert és Papp Gyula is érmet szerzett a veterán korú birkózó lengyelországi Világkupáján.

Hetedik hely a zárónapon

2023. jún. 05.

Megtartotta selejtezős pozícióját, s végül a hetedik helyen végzett a gerenda fináléjában Makai Lilla, az izraeli Challenge Világkupa zárónapján.