ROCKMARATON 2019

Koncert | Szalki-sziget | Forrás
Koncert

Dátum:

2019. július 8-13.

ROCKMARATON 2019
2019. július 8-13.
Dunaújváros, Szalki-sziget

Bővebb információ: https://rockmaraton.hu/programok

Hammerworld nagyszínpad

Időpontjúlius 09.
kedd
július 10.
szerda
július 11.
csütörtök
július 12.
péntek
július 13.
szombat
17:00 - 18:00IdeasKylfingarAgregatorMagorORDOG
18:30 - 19:30Tales of EveningNiburtaNevergreenBloody RootsWatch my dying
20:00 - 21:00Metal Church (US)DalriadaWolfheart (FI)Moby DickApey and the Pea
22:00 - 23:00Gloryhammer (UK)Finntroll (FI)Insomnium (FI)Jinjer (UA)Bömbers (NO)
00:00 - 01:00Rhapsody (IT)Eluveitie (CH)Paradise Lost (UK)Soulfly (US)Phil Anselmo & The Illegals (US)

Barba Negra nagyszínpad

Időpontjúlius 09.
kedd
július 10.
szerda
július 11.
csütörtök
július 12.
péntek
július 13.
szombat
16:30 - 17:30Purgen (RU)Nova ProspectAlcoholPhoenix RtBlues Company
18:00 - 19:00Booze&Glory (UK)DorothyCool Head ClanAuroraP.Box
19:30 - 20:30The Casualties (US)Leander KillsJunkiesOmenRudán Joe Band
21:00 - 22:00ProsecturaDepresszióKalapácsRómeó VérzikMobilmánia + Vikidál
23:00 - 00:00The Exploited (UK)RoadOSSIANPokolgépLord
01:00 - 02:00Hétköznapi CsalódásokAWSZorallAkelaPaddy and the rats

Aréna

Időpontjúlius 09.
kedd
július 10.
szerda
július 11.
csütörtök
július 12.
péntek
július 13.
szombat
15:00 - 15:45Vulva Throne (SL)Hatvan City HCAhrimanJackFamine Hill
16:00 - 16:45ArchaicDirty DawnAndartarThe Wedding at the Sl.HouseHarmed
17:00 - 17:45Infest (RS)Tisztán a cél feléPerihelionKrampüsStubborn
18:00 - 18:45Kill with HateLiberal YouthSear BlissPaediatricianOmega Diatribe
19:00 - 19:45GuttedSocial Free FaceBornholmClitgore (RO)Insane
20:00 - 20:45AngerseedSiberian Meat Grinder (RU)Carach Angren (NL)Gutalax (CZ)Our Hollow, Our Home (UK)
21:00 - 22:00Dying Fetus (US)Rise of the Northstar (FR)MGLA (PL)Venom Inc (UK)Aborted (BE)
23:00 - 00:00Vader (PL)Terror (US)Marduk (SE)Napalm Death (UK)Bury Tomorrow (UK)
01:00 - 02:00Nervosa (BR)Don GattoChristian EpidemicRózsaszín PittbullThe Southern Oracle

Metal.hu Sátor

Időpontjúlius 09.
kedd
július 10.
szerda
július 11.
csütörtök
július 12.
péntek
július 13.
szombat
13:00 - 13:40Csók és könnyPhrenesisMudfieldThe Tumor Called MarlaChrome Rt.
14:00 - 14:40LovecroseRumproofDreamgraveSamasSniffyction
15:00 - 15:40Angelseed (HR)IsathaReasonRoom of the mad robotsLost Continent
16:00 - 16:40ÉhenkórászokLeecherDoomas (SK)Red SwampTrillion
17:20 - 18:00Odpisani (SI)Borders of ByzantiumEchonaldStone DirtDivided
18:50 - 19:30NemecsekTiansenRebelShapat TerrorDystopia
20:20 - 21:00Counter ClockwisePhreniaVesztegzárCadaveresContinoom
22:00 - 23:00MacskanadrágBurnoutStressWall of SleepPair o' Dice
00:00 - 01:00Fegyelmező RészlegNew Friend RequestDying WishInvaderRotor