Yours Truly: élen Dunaújváros

spigott - 2018. január 29. 16:08

105 futó összesen 2297,71 kilométert teljesített a finn kezdeményezésű Yours Truly futáson vasárnap az alsó Duna-parton.

Több mint száz futó vállalkozott arra vasárnap délelőtt, hogy nekivágjon a finn kezdeményezésű Yours Truly futásnak az alsó Duna-parton. A megméretés lényege ezúttal is az volt, hogy a résztvevők tetszés szerinti távot teljesíthettek az öt kilométeres pályán, s a dunaújvárosi sportolók ismét kiválóan teljesítettek, ugyanis a 105 induló összesen 2296,71 kilométert futott összesen. Az idei rekordot Krausz István érte el, aki kicsivel több, mint hét óra alatt óra alatt 72,27 kilométert teljesített, míg a képzeletbeli dobogó második fokára az 51 kilométert futó Pötör Zoltán, valamint az 50,84 kilométert teljesítő Csépán Bert állhatott. Városunk futóinak teljesítménye a Yours Truly futás összesített tabelláján is remekül mutat, ugyanis a január 28-i adatok alapján mind a résztvevők, mind a lefutott kilométerek számában is az első helyen végeztek a dunaújvárosi sportolók.

2024. máj. 28.

Az olaszországi Piombino városában rendezték meg a nyílt vízi úszók Európa Kupájának első fordulóját, s a rangos versenyen a DKSE tehetséges úszója, Kovács-Seres Hunor is megmérette magát. A fiatal tehetség végül mindössze néhány másodpercre a felnőttek mögött az előkelő 20. helyen ért célba. Hangkép.

Remekeltek birkózóink az országos bajnokságokon

Aranyéremmel, több dobogós és pontszerző helyezéssel zárták a DKSE és fiókszakosztályainak versenyzői a korosztályos bajnokságok küzdelmeit május 25-én és 26-án.

Véget ért az ifik szezonja

2024. máj. 27.

Hetedik helyen végzett az ifjúsági bajnokság nyolcas döntőjében a DFVE leány vízilabda csapata a mögöttünk hagyott hétvégén.

Győri vereséggel zárta a szezont a DKKA

A félidők hajrájában sokkal jobban koncentrált az ETO, mely 40-25-ös győzelmet aratott a DKKA női kézilabdázói ellen a bajnokság utolsó fordulójában.

Vereség és búcsú az NB III-tól

2024. máj. 26.

Simán kikapott a Pécs elleni hazai szezonzárón, így kiesett az NB III-ból a Dunaújváros FC labdarúgó csapata.

Hosszabbított az Acélbikák hálóőre

A nemrég bejelentett Sági Máté "párjaként" idén újra Tóth Balázs őrzi a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóinak ketrecét.

Öten hajtanak egy helyért

2024. máj. 25.

Csak a győzelem jelenthet esélyt a bennmaradásra Dunaújváros FC labdarúgóinak a bajnokság utolsó fordulójában, de lehet, hogy még ez sem lesz elég.