Balog Gábor

Balog Gábor lemaradt az elődöntőről

2017. júl. 24.

Csak a huszonegyedik helyen végzett a budapesti vizes világbajnokság 100 méteres hátúszás versenyszámában Balog Gábor, a Dunaferr SE volt úszója.

Úszás: elváltott előfutam

2015. aug. 09.

Ugyan előfutamok harmadik legjobb idejét érte el a Dunaferr-DVSI két úszóval felálló 4x100-as vegyes váltó, mégsem jutott tovább a kazanyi világbajnokság döntőjébe.

Úszás: álom maradt a finálé

2015. aug. 06.

Délelőtti idejéhez képet sikerült javítania, de nem jutott be a 200 méteres hátúszás világbajnoki döntőjébe Balog Gábor, a Dunaferr-DVSI úszója.

Úszás: Balog Gábor kicentizte

A tegnapi vegyes váltó miatt tompább volt a kelleténél, de végül bejutott a világbajnokság 200 méteres hátúszás középdöntőjébe a Dunaferr-DVSI kiválósága, Balog Gábor.

Úszás: nyolcadik a magyar váltó

2015. aug. 05.

Két versenyző után még a hatodik helyen állt, a végére azonban visszaesett, így a nyolcadikként csapott célba a Balog Gáborral felálló 4x100-as vegyes váltó a világbajnokságon.

Úszás: bemelegítésnek jó volt

2015. aug. 03.

Nem jutott be a 100 méteres hátúszás középdöntőjébe a kazanyi világbajnokságon Balog Gábor, a Dunaferr SE úszója.

Kerethirdetés az úszóknál

2015. júl. 04.

Takács Krisztián kettő, míg Balog Gábor három számban is megméreti magát a közelgő kazanyi világbajnokságon.

Úszás: újabb bajnoki arany

2015. júl. 02.

Balog Gábor nyerte a 200 méteres hátúszás magyar bajnoki címét, míg Takács Krisztián 50 gyorson is bejutott a döntőbe az országos bajnokság csütörtöki versenynapján.

Úszás: Balog Gábor szép győzelme

2015. jún. 30.

Aranyéremnek örülhetett a 100 méteres hátúszás küzdelmeiben Balog Gábor a győri Országos Felnőtt Bajnokság újabb versenynapján.

Úszás: Takács Krisztián ezüstje

2015. jún. 29.

Takács Krisztián a dobogó második fokára állhatott a győri úszó bajnokság második napján, míg Balog Gábor első helyen jutott be a 100 méteres hátúszás döntőjébe.

Úszás: döntős helyezések

2015. jún. 06.

Takács Krisztián az ötödik, míg Balog Gábor a hatodik helyen végzett a Mare Nostrum nemzetközi úszóviadal franciaországi állomásának első versenynapján.

Úszás: remek eredmények

2015. ápr. 21.

Éremesőt rendeztek Grazban a Dunaferr-DVSI felnőtt úszói: Balog Gábor öt, míg Takács Krisztián négy alkalommal állhatott dobogóra a nemzetközi versenyen.