Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. már. 31. Árpád
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Jégkorong: búcsú a MOL Ligától

Sport
jégkorong
DAB
Acélbikák
MOL Liga
Dunaújváros

facebook megosztás

spigott - 2016. feb. 04., 07:49

Az idei MOL Liga szezon utolsó mérkőzését játssza ma este negyed héttől az SC Csíkszereda ellen a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

A 2015/2016-os MOL Liga utolsó találkozója vár ma este negyed héttől a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapatára. Lee Gilbert együttese hazai környezetben búcsúzik el a sorozat küzdelmeitől, méghozzá a rájátszásról szintén lemaradó SC Csíkszereda ellenében.

A két gárda öt alkalommal találkozott egymással az idei szezonban, s a mieink még nem örülhettek győzelemnek az erdélyiek ellen, vagyis hiába nincs már igazán nagy tétje az összecsapásnak, a rossz sorozat megtörése azért még motiválhatja Acélbikáinkat. A feladat persze nem ígérkezik egyszerűnek, hiszen az elmúlt napokban öt légiósa is elhagyta a DAB gárdáját, mely alaposan megfogyatkozott kerettel, Bushbacher, Vazan, Durak, Smith és Rasulov nélkül látja vendégül az SC Csíkszeredát.
A nehézségek ellenére is szép búcsúban reménykedik együttesünk kanadai szakvezetője, Lee Gilbert, aki abban is bízik, hogy ma, valamint a Magyar Kupában is sikerül szép eredményekkel kárpótolni a DAB szurkolóit.

Az utolsó meccsünkre készülünk a Csíkszereda ellen, akikkel egész szezonban kőkemény, szoros meccseket játszottunk - sajnos azonban mindig feléjük billent végül a mérleg nyelve. Bár nincs nagy jelentősége az utolsó mérkőzésnek, természetesen nyerni szeretnénk - már csak a szurkolóink miatt is, akik egész évben támogatták a csapatunkat, amit nem tudunk elégszer megköszönni. A szezonnak persze még nincs vége, a Magyar Kupában szeretnénk bizonyítani, s a tőlünk telhető legjobb eredményt elérni" – fogalmazott Lee Gilbert vezetőedző.

A rovat további hírei: Sport

Megőrizte veretlenségét a DSE

2026. már. 30.

Tizenharmadik és tizennegyedik győzelmét is megszerezte a DSE Röplabda Akadémia U17-es fiú együttese a korosztályos bajnokság középszakaszában.

Szépen fénylő ezüst a világkupán

2026. már. 30.

Nemcsak az egyéni versenyben, hanem váltóban is remekelt Kovács-Seres Hunor a nyílvízi úszók világkupájának egyiptomi állomásán. A DKSE fiatal kiválósága Fábián Bettina, Nagy Napsugár és Betlehem Dávid mellett szerepelt a 4x1500-as váltó küzdelmeiben. Értékes második helyen végzett a váltó!

Pontosztozkodás a rangadón

2026. már. 30.

Emberhátrányban egyenlítve ért el 1-1-es döntetlent az eddigi listavezető Nagykanizsa otthonában a Dunaújváros FC labdarúgó csapata az NB III-as pontvadászat vasárnapi fordulójában.

Magabiztos győzelmek a Fradi ellen

2026. már. 29.

A DFVE serdülő és ifjúsági leány vízilabda csapata is legyőzte a Ferencváros gárdáját a korosztályos bajnokságok legutóbbi fordulójában.

Huszonöt percig bírta a Kohász

2026. már. 29.

Az első félidőben remekül játszott a DKKA női kézilabda csapata a Szombathely ellen, ám a második felvonásra tempót váltó vendégek magabiztos sikerrel vitték el a bajnoki pontokat Dunaújvárosból.

Az éllovashoz látogat a DFC

2026. már. 28.

Nagykanizsán folytatja a bajnoki csatározásokat a Dunaújváros FC labdarúgó csapata vasárnap délután négy órától.

Hazai pályán játszik a Kohász

2026. már. 28.

A Szombathely gárdáját látja vendégül a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata a bajnokság újabb fordulójában ma délután öt órától.

  • További hírek

Friss hírek

  1. Megőrizte veretlenségét a DSE

  2. Képviselői ajándékcsomag az időseknek

  3. Szépen fénylő ezüst a világkupán

  4. Szép tavasz? Háááát, a hét elején még pont nem!

  5. Megújulnak a jelzőlámpák a belváros egyik legforgalmasabb csomópontjában

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: egyre bővül "ABolhapiac” kínálata

DSTV: egyre bővül "ABolhapiac” kínálata

Embedded thumbnail for DSTV: "Tisztújítás" a Bartók színpadán

DSTV: "Tisztújítás" a Bartók színpadán

Embedded thumbnail for Folytatja a "Jószoli", kékben ragyog a város

Folytatja a "Jószoli", kékben ragyog a város

Top hírek

  1. A hulladékudvar, ahol mindig lomtalanítanak

  2. Dunaújvárosi diadal a lánglovagok versenyén

  3. Megújulnak a jelzőlámpák a belváros egyik legforgalmasabb csomópontjában

  4. Hasznos felajánlás nyomán gyarapodott a Családok Átmeneti Otthona

  5. Pontosztozkodás a rangadón

Galéria

Március 15-i ünnepség

Veres Viktória bemutatója a Kortárs Művészeti Intézetben

FitCity Dunaújváros (2026. március)

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 12. szám - 2026.03.27.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő