Rovat: Sport

Helyosztók előtt a Dunaferr röplabdázói

2017. március 23. (csütörtök) 12:35

A MAFC otthonában kezdi meg pénteken este a bajnoki rájátszás 5-8. helyéért kiírt küzdelmeit a Dunaferr SE röplabda csapata.

Az éllovas ellen küzd a Dunaferr

A címvédő Rába ETO együttesét fogadja a bajnoki rájátszás második fordulójának rangadóján ma este fél kilenctől a Dunaferr DUE Renalpin FC futsal csapata.

Kovács Zsófia bravúrja Dohában

Mind a négy szeren bejutott a döntőbe a dohai Világkupán a Dunaferr SE tornásza, Kovács Zsófia, aki ma talajon és gerendán is biztosította helyét a legjobbak között.

Ezúttal nem volt esély

A Paks és a Gödöllő együttesétől is sima vereséget szenvedtek a Dunaújvárosi Vadmacskák kosárlabdázói a Pest Megyei Serdülő Bajnokság legutóbbi fordulójában.

Elszánt Gorillák várják a bajnoki nyitányt!

Elszántan, a siker reményében várja a sokszoros bajnok Budapest Wolves elleni szombati bajnoki nyitányt a DAK Acél Dunaújváros Gorillaz amerikai futball csapata.

Kovács Zsófia két szeren már döntős

Ugrásban a hatodik, míg felemás korláton a negyedik helyen jutott be a dohai Világkupa döntőjébe a Dunaferr SE olimpikon tornásza, Kovács Zsófia.

2017. március 22. (szerda)

Két bajnoki arany a diákolimpiáról

Nyikos Veronika, valamint Schrik Alina révén két aranyéremmel zárták a Pestszentimrén megrendezett országos diákolimpiai döntőt a dunaújvárosi birkózók.

A döntőbe jutás a tét

A BVSC elleni hazai mérkőzéssel kezdi meg a bajnoki elődöntő két nyert mérkőzésig tartó párharcát ma este hét órától a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapata.

Tomanóczy Tibor lett a felnőtt röplabda válogatott másodedzője!

Mától hivatalossá vált, hogy a Dunaferr SE NB I-es röplabda csapatának vezetőedzője az ifjúsági válogatott mellett a jövőben a felnőtt válogatottnál is tevékenykedik. Tomanóczy Tibor ugyanis másodedzőként segíti a közelmúltban kinezevett Juan Manuel Barrial munkáját a felnőtt nemzeti csapatnál.

Hazai párharc a LEN Kupa elődöntőjében

2017. március 21. (kedd)

Az UVSE gárdája lesz a DUE-Maarsk Graphics női vízilabdázóinak ellenfele a LEN Kupa elődöntőjében, melyet április derekán rendeznek meg a fővárosi Tüske uszodában.

Nem volt esély a felnőttek között

A Dunaújvárosi Sárkányok U16-os együttese idegenben, míg a felnőtt NB II-es csapat hazai környezetben szenvedett sima vereséget a megyei és az országos felnőtt bajnokságban.

Továbbra is az élen a DPASE fiataljai

A Dunaújváros PASE U19-es labdarúgó csapata három, míg az U17-es formáció kétgólos győzelmet aratott a Holler UFC elleni hétvégi bajnoki találkozón.

Világkupa az éremszerzés reményében

Mind a négy szeren megméreti magát a dohai Világkupa viadalon a Dunaferr SE olimpikon tornásza, Kovács Zsófia, akitől érmet is remél a válogatott szövetségi kapitánya.

Végül biztos siker a serdülőknél

Az első félidőben még akadozott a gépezet, ám a mérkőzés hajrájában pontosított játékán, s végül ötgólos győzelmet aratott a Százhalombatta elleni bajnokin a DKKA serdülő csapata.

Nem volt esély az UVSE ellen

2017. március 20. (hétfő)

A DFVE serdülő vízilabdázói hat, míg az ifjúságiak hétgólos vereséget szenvedtek az UVSE elleni hazai korosztályos bajnoki találkozón.