Rovat: Sport

Mirtill hazaugrott a ballagására

2019. június 14. (péntek) 7:36

Török Dániel edző kezei alatt, a junior válogatott tagjaként Tatán készül a június 27-én kezdődő I. Junior Torna Világbajnokságra a Dunaferr SE tornásza, Makovits Mirtill.

Horváth Máté parádés sikere

A háromszoros Amerika-bajnokot legyőzve állhatott a dobogó legfelső fokára Európa legrangosabb utánpótlás ökölvívó versenyén a DÖSE bokszolója, Horváth Máté.

Ez még csak a félévi bizonyítvány

Sipos Jenő, az MLSZ szóvivője szerint dicséretes, hogy a válogatott jó eredményeinek köszönhetően Európa-bajnoki selejtezős csoportjában négy forduló után az élen áll.

A második kalapból várják a sorsolást a magyarok

A magyar női kézilabda-válogatott a második kalapból várja a decemberi, kumamotói olimpiai kvalifikációs világbajnokság jövő pénteki sorsolását.

Újabb siker és továbbjutás

A hazai pályán aratott 2-1-es győzelem után idegenben is nyert, így kettős sikerrel jutott tovább az osztályozó harmadik fordulójába a Dunaújváros PASE U17-es labdarúgó csapata.

Marco Rossi: Csak a legvégén fog kiderülni, hogy valóra válik-e az álmunk

A magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitánya szerint a csapat továbbra is életben tartotta álmát, hogy ott legyen a pontosan egy év múlva kezdődő 2020-as Európa-bajnokságon.
FIFA-világranglista - Jövünk fel

2019. június 14. (péntek)

Továbbra is Belgium vezeti a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) világranglistáját, amelyen a magyar válogatott kilenc helyet javítva a 42. helyen áll.

Újra fociztak az ovisok

2019. június 13. (csütörtök)

A második alkalommal kiírt Ovi Foci Kupa sorozat első állomását rendezték meg ma délelőtt a Napsugár Tagóvodában, ahol közel kétszázötven gyermeket mozgattak meg a szervezők.

Nemzetközi sikerek

Egy arany- és egy bronzéremmel zárták az ausztriai Welsben megrendezett 47. Speedo Meeting elnevezésű úszóversenyt a Dunaferr SE sportolói.

Sovány előnyben a DPASE

2019. június 12. (szerda)

Nagy csatában szerzett egygólos előnyt a PVSEK elleni osztályozó odavágóján a Dunaújváros PASE U17-es labdarúgó csapata.

Silló Arnold újra az Acélbikáknál

A csíkszeredai születésű Silló Arnold egy év debreceni kitérő után tér vissza a Dunaújvárosi Acélbikák együtteséhez.

Pátkai: a csapat mindent megtett a sikerért

A fegyelmezett játéknak és a magyar labdarúgó-válogatott csapatként mutatott teljesítményének tulajdonítja a Wales ellen aratott kedd esti 1-0-s győzelmet a Groupama Arénában rendezett Európa-bajnoki selejtező gólszerzője, Pátkai Máté.

Hét arany a Gyémánt Kupán

Huszonkét éremmel, köztük hét első helyezéssel zárták a tatabányai Gyémánt Kupát a Dunaferr SE úszó szakosztályának versenyzői.

Győzelmével megerősítette első helyét a válogatott

2019. június 11. (kedd)

A magyar labdarúgó-válogatott 1-0-ra legyőzte a vendég walesi csapatot az Európa-bajnoki selejtezősorozat keddi játéknapján, így megőrizte első helyét a csoportjában.