Dunaújváros Hetilap

Időközi választás 2016 - A PM választási vitát kezdeményez

2016. május 26. (csütörtök) 13:59 - doszerk

Sajtótájékoztatót tartott a Párbeszéd Magyarországért, amelyen jelen volt a párt társelnöke, országgyűlési képviselője, Szabó Tímea.

Azt mondta, a közgyűlésben ülők többsége nem a dunaújvárosiak érdekeit képviselik, és több olyan emberre lenne szükség, akik a városlakók, az ittélők problémáit tartják fontosnak. Szerinte ilyen személy képviselőjelöltjük, Pappné Grabant Ilona, ezért ajánlja a választópolgárok figyelmébe. Szabó Tímea arról is beszélt, hogy az igazi harc akkor kezdődik, amikor pozícióba kerülnek, amikor is az emberek érdekeit kell képviselni. Ezután a párt alapjövedelem-programjáról beszélt.

Szabó Zsolt, a PM helyi vezetője a többi pártot bírálta, mondván, hogy a Fidesz és az MSZP egy asztalnál ült, a két baloldali párt összefogás helyett egymással vitázik, a Jobbiknak csak itthon „nagy a szája”, az EU-ban a Dunaferr ellen szavaz.

Pappné Grabant Ilona a PM képviselőjelöltje azt mondta, bármikor vállalna nyilvános vitát a többi képviselőjelölttel, ezért közös vitát kezdeményez.

A rovat további hírei: Közélet

Késnek a vonatok

Késnek a vonatok

2019. szeptember 17. (kedd)

Húsz-harminc percet késnek a vonatok a Budapest-Pusztaszabolcs-Pécs és a Budapest-Dunaújváros vonalon - közölte a Mávinform sajtóügyeletese kedd este az MTI-vel. Kavalecz Imre azt írta, azért lassabb a vasúti közlekedés, mert Százhalombattán meghibásodott a biztosítóberendezés.

Visszaáll a forgalmi rend

Visszaáll a forgalmi rend

2019. szeptember 17. (kedd)

A kivitelező DVG Zrt. tájékoztatása szerint, rövidesen befejeződnek a parkoló építésének munkálatai a Gábor Áron utcában.

"Csak az tudja, hogy meddig mentünk, aki azt látta, hogy honnan indultunk el"

"Csak az tudja, hogy meddig mentünk, aki azt látta, hogy honnan indultunk el"

2019. szeptember 17. (kedd)

Cserna Gábor polgármester meghívására városunkba látogatott Rákossy Balázs, európai uniós források felhasználásáért felelős államtitkár, aki hétfőn délután Védjük meg értékeinket címmel lakossági fórumot tartott a Városháza 'C' szárnyának érdeklődőkkel megtelt rendezvénytermében.

D+ Híradó - egészségnap, születésnap

D+ Híradó - egészségnap, születésnap

2019. szeptember 16. (hétfő)

Piknikkel ünnepeltek a Tavasz utcában, ingyenes szűrővizsgálat a Petőfiben, családi nap a kőtárban - egy csokorban a nap legfontosabb eseményei a D+TV Híradójában.

Szünetel az ügyfélfogadás!

Szünetel az ügyfélfogadás!

2019. szeptember 16. (hétfő)

Egyéb szolgálati feladatok miatt pénteken szünetel az ügyfélfogadás a Dunaújvárosi Rendőrkapitányság Igazgatásrendészeti Osztályán.

Negyvenéves a Béke városrész

Negyvenéves a Béke városrész

2019. szeptember 16. (hétfő)

Negyvenéves a Béke városrész, vagyis Dunaújváros legfiatalabb városrésze. Ennek apropóján az ott lakók, és a korábbi „békések” szombaton pikniket tartottak a Tavasz utcában.

Védjük meg értékeinket! - Lakossági fórum lesz

Védjük meg értékeinket! - Lakossági fórum lesz

2019. szeptember 16. (hétfő)

Cserna Gábor polgármester meghívására városunkba látogat Rákossy Balázs, európai uniós források felhasználásáért felelős államtitkár, aki szeptember 16-án, hétfőn 17 órakor LAKOSSÁGI FÓRUMOT tart a Városháza 'C' szárnyának rendezvénytermében. Az előadás témája: Védjük meg értékeinket!