Decathlon bajnokság: nem tud hibázni az éllovas

spigott - 2016. augusztus 2. 11:53

Ötödik mérkőzését is megnyerte, így továbbra is hibátlan teljesítménnyel vezeti a Decathlon Nyári Kispályás Labdarúgó Bajnokság tabelláját az Elit Alakulat együttese.

Két találkozóval kezdődött meg hétfőn este a Lorántffy iskola műfüves pályáján az V. Decathlon Nyári Kispályás Labdarúgó Bajnokság ötödik fordulója. A nap első mérkőzésén a sereghajtó, még pont nélkül álló Gaszivideo csapata a második Steelworkers ellen lépett pályára, s ahogy az várható is volt, utóbbi nagyon simán, 12-5-re nyerte újabb összecsapását, így továbbra is ott lohol a listavezető Elit Alakulat nyomában.

Az éllovasra valamivel nehezebb találkozó várt a negyedik Gyalog Galopp ellenfeleként, ám az Elit Alakulat ezúttal sem hibázott, 5-3-as győzelmet aratva nyújtotta tovább hibátlan szériáját, s továbbra is három pont előnnyel vezeti a tabellát közvetlen üldözői előtt. A Decathlon Bajnokság mai fordulójában újabb két összecsapás vár a csapatokra: este hattól a Zéró Tolerancia és a Széchenyi Pékség, míg héttől a Mirage és a Dzsó-Ker FB együttesei mérik össze egymással erejüket a Lorántffy iskola műfüves pályáján.

A Decathlon Bajnokság hétfői eredményei

2016. 08. 01. 18:00 Gaszivideo SA – Steelworkers 5-12
2016. 08. 01. 19:00 Elit Alakulat – Gyalog Galopp 5-3

A bajnokság mai programja

2016. 08. 02. 18:00 Zéró Tolerancia – Széchenyi Pékség
2016. 08. 09. 19:00 Mirage – Dzsó-Ker FB

A bajnokság állása: 1. Elit Alakulat 15 pont, 2. Steelworkers 12 pont, 3. Széchenyi Pékség 9 pont, 4. Gyalog Galopp 9 pont, 5. Mirage 6 pont, 6. Zéró Tolerancia 3 pont, 7. Dzsó-Ker FB 0 pont, 8. Gaszivideo SA 0 pont.

A rovat további hírei: Sport

Bravúros negyedik hely a csapatbajnokságban

Bravúros negyedik hely a csapatbajnokságban

2025. nov. 24.

Húsz egyesület birkózói mérték össze egymással erejüket a Dunaújvárosban megrendezett serdülő szabadfogású csapatbajnoki döntőben. A Somogyi Sándorról elnevezett emlékversenyen remekül szerepeltek a DKSE birkózói, akik végül a negyedik helyen fejezték be a küzdelmeket.

Két vereség Egerben

Két vereség Egerben

2025. nov. 24.

A DFVE serdülő és ifjúsági leány vízilabda csapata is vereséget szenvedett az Eger elleni korosztályos bajnokin vasárnap délután.

Percekre volt az újabb bravúrtól a DAB

Percekre volt az újabb bravúrtól a DAB

2025. nov. 24.

Bár már három góllal is vezetett, nem tudott pontot szerezni a Brassó elleni székesfehérvári mérkőzésen a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Mindenki tudja, hogy miért dolgozik

Mindenki tudja, hogy miért dolgozik

2025. nov. 23.

A törökországi Belekben edzőtáboroztak válogatott kenusaink. Ifj. Foltán László szövetségi kapitány elmondta, a kéthetes összetartás célja a vízimunka kitolása volt, Belekben ugyanis 25 fokban tudtak evezni a versenyzők.

Székesfehérváron a Brassó ellen

Székesfehérváron a Brassó ellen

2025. nov. 23.

A tabellán második Brassó elleni mérkőzéssel folytatja az Erste Liga alapszakaszának csatározásait a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata ma délután három órától.

Biztosan hozták a kötelezőt

Biztosan hozták a kötelezőt

2025. nov. 22.

Magabiztos, tízgólos győzelemmel zárta a KSI SE elleni fővárosi bajnokiját a DFVE női vízilabda csapata szombaton délután.

Győzelemmel köszöntötték a bajnokokat

Győzelemmel köszöntötték a bajnokokat

2025. nov. 22.

Félidőnként két-két gólt szerezve aratott 4-2-es sikert a naptári év utolsó meccsén a Dunaújváros FC labdarúgó csapata a Paksi FC II. elleni bajnokin, mely előtt a Dunaferr SE 2000-ben bajnoki címet szerző együttesét is köszönthették a hazai drukkerek.