Jönnek a kemény reggeli fagyok

doszerk - 2016. december 5. 7:08

A következő napokban folytatódik a száraz és hideg időjárás, többször mínusz 10 Celsius-fok körül alakulnak a minimumok és napközben is fagypont körüli értékekre lehet számítani - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből.

Hétfőn és kedden is szinte mindenütt több órára kisüthet a nap, csapadék nem lesz. A legalacsonyabb hőmérséklet hétfőn általában mínusz 9 és mínusz 4 fok, kedden mínusz 9 és mínusz 5 fok között valószínű, de az északi völgyekben és az Alföld homokos felszínű mélyebb részein ennél néhány fokkal hidegebb is lehet. Hétfőn napközben plusz 2-6, kedden plusz 2-7 fokig melegszik a levegő.
Szerdán is többórás napsütésre lehet számítani, csapadék nem lesz. A leghidegebb órákban mínusz 9 és mínusz 3, napközben plusz 2-6 fok között alakul a hőmérséklet.

Csütörtökön és pénteken napos idő várható, csapadék nem lesz. A minimumhőmérséklet mínusz 11 és mínusz 5 fok között valószínű. A nappali maximumok csütörtökön 1-5, pénteken 2-7 fok között alakulnak.

Szombaton és vasárnap változóan felhős lesz az ég, csapadék nem valószínű. Szombaton a legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 7 és mínusz 2, vasárnap mínusz 3 és plusz 1 fok között valószínű. Szombaton napközben 2-7, vasárnap 3-8 fokig melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.

-MTI-

A rovat további hírei: Mozaik

Ünnepi nyitva tartás a piacon

Ünnepi nyitva tartás a piacon

2025. ápr. 17.

A közelgő húsvét és a berobbant nyár sokakat csalogat a Piac térre – a következő napokban ünnepi nyitvatartással csalogatják a vásárlókat. Lássuk a részleteket!

A legrégebbi ismert meteorraj lesz megfigyelhető jövő hét kedden

A legrégebbi ismert meteorraj lesz megfigyelhető jövő hét kedden

2025. ápr. 17.

A legrégebbi ismert meteorraj, a Lyridák lesznek megfigyelhetők április 22-én, kedden. Első ismert megjelenése időszámítás előtt 687-re datálható, ekkor jegyezték fel kínai megfigyelők az esőként hulló csillagokat.

Tekercses etikett címkék a hatékonyság szolgálatában

Tekercses etikett címkék a hatékonyság szolgálatában

2025. ápr. 16.

Amikor a termékek azonosítása és nyomon követése a cél, az etikett címkék nélkülözhetetlen eszközökké válnak a vállalkozások számára. A címkék segítségével könnyedén közvetíthetők a szükséges információk, legyen szó vonalkódok, termékleírások vagy gyártási adatok megosztásáról. (X)

Jótékonysági pedagóguskoncert – ismét a gyermekosztály javára

Jótékonysági pedagóguskoncert – ismét a gyermekosztály javára

2025. ápr. 15.

Változatos és színes programmal, idén is rengeteg fellépővel csalogatják a karitatív koncert vendégeit – az idei, immár 28. akció helyszíne újra az evangélikus templom lesz szerdán délután!

Ajándékozzunk egy különleges pólót szülinapra!

Ajándékozzunk egy különleges pólót szülinapra!

2025. ápr. 15.

Mindig örömteli esemény, amikor a környezetünkben valakinek közeleg a születésnapja, legyen az az egyik ismerősünk, rokonunk, barátunk vagy munkatársunk. Van, akit ilyenkor csak üzenetben köszöntünk fel, míg másokkal személyesen is találkozunk, hogy méltó módon ünnepeljük meg ezt az eseményt. (X)

Élvezd otthon a strandot a gyerekekkel!

Élvezd otthon a strandot a gyerekekkel!

2025. ápr. 15.

Lassan itt a nyár, nyakunkon a kánikula, amit nem mindannyian viselünk túl jól. Kivéve akkor, ha van a kertünkben egy hely, ahol hűsíthetjük magunkat. Nem is beszélve a gyerekekről, akik minden pillanatát élvezik a fürdőzésnek. (X)

Hogyan lehet vadvirágos kerted? Segítenek!

Hogyan lehet vadvirágos kerted? Segítenek!

2025. ápr. 14.

Folytatja a vadvirágos kertek, illetve önvető virágszigetek létrehozását szorgalmazó programját az ÖKO Klub Dunaújváros közössége. Tanácsadás és magbörze a Kortárs Művészeti Intézetben (ICA-D) kedden délután, minden érdeklődőt virágos jókedvvel várnak!