Felcsavarták a szőnyeget

Vass Ádám - 2017. május 20. 11:11

Igazi házibuli vette kezdetét péntek este a Munkásművelődési Központ színháztermében, hiszen hamisíthatatlan klasszikus élő rock and roll szólt a Boka és a Klikknek köszönhetően.

A székesfehérvári együttes frontembere Bokányi Zsolt, vagyis Boka a koncert előtt elmondta, nagyon szeretik a dunaújvárosi bulik hangulatát, hiszen itt mindig vevők a hallgatók a retro zenére és a rock and rollra, ezért szeretnének többször is ehhez hasonló táncesteket tartani. A másfél órás koncert alatt nem csak feldolgozásokat, hanem saját dalokat is előadtak, a Bokával érkező három táncoslány pedig az "I'm walking" című számukra egy külön koreográfiát is tanított a közönségnek.

A rovat további hírei: Mozaik

Vasműs sorozatot tervez, alanyokat is vár

Vasműs sorozatot tervez, alanyokat is vár

2025. nov. 15.

Nem mindennapi kezdeményezéssel (és koncepcióval) találta meg műhelyünket Kiss Mikes Tamás, a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem fotográfia szakos hallgatója. Egyetemi projektet tervez a Dunai Vasmű bezárásáról – elsősorban az "emberi oldal" feldolgozását célozza.

ABolhapiac: évzáró sokadalomra készülnek

ABolhapiac: évzáró sokadalomra készülnek

2025. nov. 14.

Már bevallottan a közelgő ünnepek, az advent és a karácsony jegyében rendezik az Abolhapiac sorozatának idei utolsó kincsvadászatát a piac területén vasárnap. Komoly kavalkád készül, barátságos legkörrel és árakkal!

MMK: két kavalkád csalogat

MMK: két kavalkád csalogat

2025. nov. 14.

Egy napon két kavalkádra várja a kincsvadászokat a Munkásművelődési Központ szombaton. A programsor természetesen nyitott, várják a kincskeresőket!

Rosti a Restiben – tárlattal, beszélgetéssel

Rosti a Restiben – tárlattal, beszélgetéssel

2025. nov. 12.

Folytatódik a Rosti iskola és a Resti Bisztró együttműködése – a sorozat következő állomásán ráadásul a szokásos kiállításmegnyitó mellé a rostis éveket is felidéző beszélgetést kínálnak csütörtökön délután.

DSTV: mindenkire gondolnak

DSTV: mindenkire gondolnak

2025. nov. 12.

A DunaKosár helyi közössége jó csapatot alkot – a termelők változatos portékákat kínálnak a közösségnek, derül ki a DSTV összegzéséből. A közösségben olyanok is akadnak, akik gondolnak az ilyen-olyan ételérzékenységgel küzdőkre – és nekik készítenek ellenőrzött finomságokat. Hangkép.

DSTV: zöldítő fejlesztések

DSTV: zöldítő fejlesztések

2025. nov. 11.

A program híréről már olvashattak hasábjainkon, most itt a DSTV összegzése. Virágágyások egy panelház tetején? Zöld tető és zöld falak egy óvoda épületén? Dunaújvárosban ez sem elképzelhetetlen! Hangkép.

 

Változóan felhős, csendes őszi hét – a végén lehet csapadék

Változóan felhős, csendes őszi hét – a végén lehet csapadék

2025. nov. 10.

Ködös reggeleket, borongós és napos nappalokat ígér a hétre a DO időjárási szakértője – számottevő csapadék térségünkben csak az időszak legvégén várható, pedig kéne nagyon már.