Dunaújváros Hetilap

Virágba borítjuk a várost idén is?

2017. július 20. (csütörtök) 8:00 - Molnár Emese

Már tizennyolcadik alkalommal hirdetik meg városunkban a virágosítási versenyt, amelyre még várják a lakók jelentkezését.

Tavaly a minden eddiginél sikeresebb Virágos Dunaújvárosért elnevezésű versenyre rengetegen jelentkeztek, így nem volt kérdés, hogy ezúttal is meghirdetik a programot városunkban. Nevezni hét kategóriában lehet: a legszebb közterületi lakossági előkert, a legszebb lakosság által virágosított ablak és/vagy franciaerkély, a legszebb lakosság által virágosított erkély, a legszebb lakosság által virágosított közterületi virágláda, a legszebb virágosított intézményudvar és/vagy homlokzat, a legszebb családi házas előkert, és a legszebb virágosított üzlet/vállalkozás előkert és/vagy homlokzat. Minden kategóriában az első három helyezettet díjazzák, de több színvonalas virágosított helyszín esetén különdíjakat is adnak.

A pályázatokat, amelynek tartalmazniuk kell legalább egy fotót a virágosított részről, a Polgármesteri Hivatal Főépítészi, Építésügyi és Környezetvédelmi Osztályára kell eljuttatni személyesen, postai úton, vagy a viragositas@pmh.dunanet.hu e-mail címre. A nevezéseket augusztus 2-ig fogadják, eredményhirdetés várhatóan október végén lesz.

A rovat további hírei: Közélet

Dunaújváros érdekei az első helyen

Dunaújváros érdekei az első helyen

2020. január 17. (péntek)

Közös fotó nélkül zárult Molnár Tibor, Fidesz-támogatta független képviselőjelölt és Pintér Tamás polgármester tárgyalása. Dunaújváros első embere a várost illető forrásokat kérte számon a képviselőjelöltön.

DS Híradó: a város dala és a város kenyere

DS Híradó: a város dala és a város kenyere

2020. január 17. (péntek)

Több más aktuális téma mellett a Dunaújvárosiak Dala és Dunaújváros Kenyere is friss tételként szerepel a DSTV Híradójának csütörtöki adásában. Helyi ízek, mutatom máris!

DVCSH: üzemszünet a Béke városrészben

DVCSH: üzemszünet a Béke városrészben

2020. január 17. (péntek)

Több épületet is érint az az üzemszünet, amely az úgynevezett KAF vízvezetéken végzendő munkálatok miatt  tart ma reggeltől várhatóan délig a a Béke városrészben. Lista a hajtás után.

DS Híradó: a város kenyere, kiállítás, tornász évértékelő

DS Híradó: a város kenyere, kiállítás, tornász évértékelő

2020. január 16. (csütörtök)

Beszámoló a Dunaújváros kenyere akció friss átadási ünnepségéről, MMK-s kiállítás, évértékelő összegzés a Tornacsarnokból - újra aktuális tartalmakkal jelentkezik a DS Híradó. Mutatom a tegnap esti adást! 

Dunaújváros kenyere – ezúttal a néptánctalálkozóra

Dunaújváros kenyere – ezúttal a néptánctalálkozóra

2020. január 15. (szerda)

Ünnepélyes keretek között adta át az elmúlt negyedévben a Dunaújváros kenyere elnevezésű kezdeményezésből befolyt összeget Pintér Tamás polgármester a Munkásművelődési Központ részére. Az eseményen bejelentették: a következő hónapokban a Dunaújvárosi Epilepsziások EPI Egyesületének gyűjtenek az eladott kenyerekből!

DS Híradó: értékelés, gála, fociözön

DS Híradó: értékelés, gála, fociözön

2020. január 15. (szerda)

Évértékelő interjú Szabó Zsolt alpolgármesterrel, zeneiskolai gála, Carissa Kupa - aktuális tartalmakkal jelentkezik a DS Híradó. Hangképes összegzés - itt a tegnap esti adás! 

DKIK: ami fontos lehet az adótörvények változásairól

DKIK: ami fontos lehet az adótörvények változásairól

2020. január 14. (kedd)

Első kézből kaphatnak információkat a vállalkozások képviselői a Dunaújvárosi Kereskedelmi és Iparkamara tájékoztató programjában a NAV szakértőitől január végén. Időben szólunk, már lehet jelentkezni!