Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. jan. 17. Antal, Antónia
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Nagy különbségek az Aranyban!

Sport
Dunaújváros
Dunaújvárosi Futsal Bajnokság
DLSZ
Arany iskola

facebook megosztás

spigott - 2017. dec. 12., 07:40

A legszorosabb eredményt a Perkátai SE tízgólos sikere jelentette a Dunaújvárosi Futsal Bajnokság harmadik fordulójának nyitónapján.

Három összecsapással folytatódott hétfőn este a Dunaújvárosi Futsal Bajnokság küzdelemsorozata az Arany iskola tornatermében. A nap első meccsén a még pont nélkül álló FC Fakabát próbálta meglepni a B csoport negyedik helyén álló Perkátai SE-t, ezúttal nem sok sikerrel, mert utóbbi a találkozó elejétől nagy fölényben játszva szerezte újabb és újabb góljait, s végül 12-2-es sikert aratva vette át az első helyet a tabellán.
Nem járt jobban az első két mérkőzését elveszítő Papa SE sem, mely a Steelworkers ellen húzott szerelést este fél nyolctól, ám már az első félidőben igen komoly, hétgólos hátrányba került. A térfélcserét követően sem sokat változott a játék képe, mert hiába szerzett három gólt is a B csoport sereghajtója, ellenfele nyolcszor is betalált a második felvonásban, így kiütéses, 15-3-as győzelemmel szerezte meg újabb pontjait a sorozatban.

Kép: DO-archív

Az este utolsó összecsapásán az A csoport harmadikja, a Gazdagok és Szépek, illetve a hatodik Zéró Tolerancia mérette meg magát, ám a nagy csata itt is elmaradt, mert a Gazdagok és Szépek gárdája esélyt sem adott ellenfelének, s 16-2-es győzelemmel zárkózott fel a hatpontos csapatok mellé, igaz legnagyobb riválisai csak a hét második felében lépnek majd pályára.

Eredmények

FC Fakabát – Perkátai SE 2-12
Papa SE – Steelworkers 3-15 (0-7)
Gazdagok és Szépek – Zéró Tolerancia 16-2

A bajnokság állása

A-csoport: 1. Gazdagok és Szépek 6 pont, 2. Dunabiztos Micro 6 pont, 3. Siker Ablak GSV 6 pont, 4. Kan Ászok 3 pont, 5. Kemi-Ker Kft. 3 pont, 6. Zéró Tolerancia 1 pont, 7. Yaffaszünet 1 pont, 8. B.T. Mirage 0 pont.

B-csoport: 1. Steelworkers 9 pont, Perkátai SE 6 pont, 3. 1. City Cafe 6 pont, 4. Kulcs SE 3 pont, 5. Dunaferr DUE Renalpin FC 3 pont, 6. Black & White 3 pont, 7. FC Fakabát 0 pont, 8. Papa SE 0 pont.

A rovat további hírei: Sport

Játékost cseréltek az Acélbikák

2026. jan. 16.

Mivel Eriks Zohovs ujjtörése nem gyógyul meg a hétvégére, az átigazolási határidő hajrájában elcserélte lett játékosát a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

DSTV: 2025 a pingpong asztaloknál

2026. jan. 16.

Három csapattal és más-más célokkal vágott neki a 2025/2026-os szezonnak a Pentele Asztalitenisz Sportegyesület. Az új esztendő kezdetén Varga Richárd csapatvezető idézte fel, hogy milyen célokkal kezdték a szezont, s hol tartanak jelenleg az alakulatok. Hangkép.

Nehéz feladat vár az Acélbikákra

2026. jan. 16.

A BJA HC elleni hazai összecsapással folytatja az Erste Liga küzdelmeit a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata pénteken este hat órától.

FitCity Dunaújváros: zumbával kezdték az évet

2026. jan. 15.

Komoly létszám mellett, remek hangulatban rendezték meg a FitCity Dunaújváros elnevezésű programsorozat első állomását a Szent Pantaleimon iskolában szerdán este.

Nem tudták lelassítani az Audit

2026. jan. 15.

A címvédő győriek közel harminc gólos különbséggel győzték le a DKKA kézilabdázóit a két csapat szerda esti bajnokiján a Dunaújvárosi Sportcsarnokban.

Fiatal kapus érkezett a focistákhoz

2026. jan. 14.

A Ferencváros utánpótlásában nevelkedett hálóőr a Dunaújváros FC labdarúgó csapatának második téli igazolása.

Megjött az engedély, itthon játszhatnak az Acélbikák

2026. jan. 14.

Utolsó öt találkozójukból négyet hazai pályán, a Dunaújvárosi Jégcsarnokban rendezhetnek meg a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozói az Erste Ligában.

  • További hírek

Friss hírek

  1. Gazdára találtak az elhagyott ruhadarabok

  2. Játékost cseréltek az Acélbikák

  3. Az Országháznál robbantással fenyegetett – vádat emeltek ellene

  4. DSTV: 2025 a pingpong asztaloknál

  5. Kálló Gergely: "...fontos, hogy a döntéseknél az itt élők véleménye érvényesüljön"

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: 2025 a pingpong asztaloknál

DSTV: 2025 a pingpong asztaloknál

Embedded thumbnail for DSTV: a szolidaritási adóról

DSTV: a szolidaritási adóról

Embedded thumbnail for DSTV: színekben élni

DSTV: színekben élni

Top hírek

  1. Kelendővé vált a jótékony célú finomság

  2. Elrendelték a zaklató bűnügyi felügyeletét

  3. Forró teával köszönték meg a jeges munkát

  4. "Tomi" ott segít, ahol szükség van rá

  5. Idős asszonyt rabolt ki – letartóztatás a végre

Galéria

Újévi Gála (2026)

BÚÉK, Dunaújváros! (2026)

A szeretet lángja is ég

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 2. szám - 2026.01.16.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő