Remek dunaújvárosi eredmények a diákolimpián

2018. február 19. (hétfő) 8:05 - spigott

Nyolc dunaújvárosi versenyző jutott tovább Seregélyesről a tollaslabdázók kiskunfélegyházi országos diákolimpiai fináléjába.

Seregélyesen, hét tollaslabda pályán rendezték meg szombaton a tollaslabdázók megyei diákolimpiai fináléját, majd azok, akik továbbjutottak a viadalról, vasárnap ugyanitt már a területi döntőn vehettek részt. Utóbbi verseny tétje már az volt, hogy ki biztosítja helyét a március végi országos döntőben, melyet Kiskunfélegyházán rendeznek majd meg. A seregélyesi megméretésen összesen tizenhét dunaújvárosi versenyző lépett pályára, s közülük nyolc játékos jutott tovább a sorozat országos fináléjába.

Bronzérmes lett ugyanis Bükki Emma és Tokodi Dániel, ezüstéremmel gazdagodott Kovács Nikolett, Dobrovicz Barabás Zoltán, illetve Horváth Nóra, míg Vagyóczki Roland, Nagy Bence és Csomor-Németh Lili a területi bajnokságot megnyerve biztosította helyét a tollaslabdázók országos diákolimpiai döntőjében.

Három érem a diákolimpiáról

2018. szeptember 24. (hétfő)

Egy arany- és két bronzéremmel zárták a püspökladányi országos diákolimpiai döntőt a dunaújvárosi birkózók.

Szép hétvége az utánpótlásnál

Öt forduló után sem kaptak gólt a korosztályos bajnokságban a Dunaújváros PASE U15-ös labdarúgói.

A hajrát nem bírták a fiatalok

Az első félidő után még öttel vezetett, ám végül háromgólos, 33-30-as vereséget szenvedett a Dorog elleni NB I/B-s felnőtt mérkőzésen a DKKA U19-es kézilabda csapata.

Remek siker az újonc ellen

2018. szeptember 23. (vasárnap)

Kiváló támadójátékkal aratott magabiztos, 7-2-es győzelmet a Gyergyói HK elleni mérkőzésen a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Kiütéses győzelemmel tovább a kupában!

Az Eger otthonában már az első játékrészben bebiztosította továbbjutását a Magyar Kupa 64 csapata közé a Dunaújváros PASE.

Kovács Zsófi aranyérmes a világkupán!

A Szombathelyen zajló tornász világkupán a világbajnokságra készülő Kovács Zsófiának szólt a magyar Himnusz. A kora délután lezajlott döntőben ötödikként szólították a szerre, ahol rendkívül biztosan hajtotta végre gyakorlatát.

Röplabdázóink meggyőző sikerei

A DSE Röplabda Akadémia ifjúsági csapata a Kaposvár, majd a Pécs legyőzésével kezdte meg a 2018-2019-es bajnokságot.