Remek dunaújvárosi eredmények a diákolimpián

2018. február 19. (hétfő) 8:05 - spigott

Nyolc dunaújvárosi versenyző jutott tovább Seregélyesről a tollaslabdázók kiskunfélegyházi országos diákolimpiai fináléjába.

Seregélyesen, hét tollaslabda pályán rendezték meg szombaton a tollaslabdázók megyei diákolimpiai fináléját, majd azok, akik továbbjutottak a viadalról, vasárnap ugyanitt már a területi döntőn vehettek részt. Utóbbi verseny tétje már az volt, hogy ki biztosítja helyét a március végi országos döntőben, melyet Kiskunfélegyházán rendeznek majd meg. A seregélyesi megméretésen összesen tizenhét dunaújvárosi versenyző lépett pályára, s közülük nyolc játékos jutott tovább a sorozat országos fináléjába.

Bronzérmes lett ugyanis Bükki Emma és Tokodi Dániel, ezüstéremmel gazdagodott Kovács Nikolett, Dobrovicz Barabás Zoltán, illetve Horváth Nóra, míg Vagyóczki Roland, Nagy Bence és Csomor-Németh Lili a területi bajnokságot megnyerve biztosította helyét a tollaslabdázók országos diákolimpiai döntőjében.

Vereség Brassóban

2018. december 09. (vasárnap)

Minden harmadot egy góllal megnyerve aratott 4-1-es győzelmet a Brassó gárdája a Dunaújvárosi Acélbikák ellen az Erste Liga ma esti fordulójában.

Óriási küzdelemben magyar siker a németek ellen

A magyar női kézilabda-válogatott 26-25-re legyőzte Németországot a franciaországi Európa-bajnokság középdöntőjének második fordulójában, vasárnap Nancyban.

Veretlenül a tabella élén!

A DSE Röplabda Akadémia U21-es csapata ezúttal a Röpke együttesét győzte le az NB II-es pontvadászat Közép Csoportjában.

Siti Beáta: norvégfóbiánk van

Siti Beáta másodedző szerint a magyar női kézilabda-válogatottnak fóbiája van Norvégia csapatával szemben, ezért kapott ki 13 góllal a franciaországi Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, péntek este.

A Karmacsi a megye bajnoka

2018. december 08. (szombat)

A Karmacsi Autó együttese nyerte meg az első alkalommal megrendezett Fejér Megye Bajnoka elnevezésű kispályás labdarúgó tornát az egyetemi sportcsarnokban.

A Brassó következik

A tabella harmadik helyén álló Brassó elleni találkozóval folytatja az Erste Liga küzdelmeit vasárnap délután a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Hátrányból fordítva nyert a DSE

Az NB II-es férfi bajnokság középcsoportjának 10. fordulójában a Szolnok fogadta a DSE Röplabda Akadémia U21-es együttesét.