Öngyilkosság a Martinovics utcában

doszerk - 2018. június 13. 9:51

Hivatalosan is megerősített információink szerint öngyilkosság történt a Martinovics utcában, egy hatvanas éveiben járó nő vetette ki magát az egyik tömbház tetejéről ma kora reggel. 

A megyei rendőrfőkapitányság sajtóosztályán megerősítették az információinkat valamint elmondták, hogy a rendőrség közigazgatósági-hatósági eljárás keretében vizsgálja az ügyet.

Kora reggel, hat óra tájban egy 64 éves nő ugrott le a Martinovics utca 17. számú épület tetejéről és a ház melletti betonba csapódott. Az épület szigetelését jelenleg is végző munkások állítása szerint fél hét körül már kiérkezett a mentő. A közelben lakók úgy tudják, hogy a nő egy nejlonzacskót is húzott a fejére. Azt viszont nem tudják biztosan, hogy a 17-es épület lakója volt-e, vagy a szomszédos 15-ös házban lakik, egyesek szerint ugyanis a két házat összekötő átjárót használta, hogy átjusson a szomszéd lépcsőházba, ami viszont tudomásuk szerint mindig le van zárva. 

A rovat további hírei: Sziréna

Bíróság elé állhat a trafikrabló

Bíróság elé állhat a trafikrabló

2025. feb. 14.

Késsel fenyegetett, majd mintegy 300 ezer forinttal spurizott; a nagy port felvert ügy főszereplője ellen ráadásul gyorsított eljárásban hozott indítványt a Dunaújvárosi Járási Ügyészség, értesült a DO.

Kigyulladt egy lakóház Rácalmáson (FRISSÍTVE)

Kigyulladt egy lakóház Rácalmáson (FRISSÍTVE)

2025. feb. 09.

A tűzoltók három vízsugárral oltják a lángokat a Barackvirág utcában, a nyolcvan négyzetméteres ingatlan teljes terjedelmében égett, értesült a DO. (FRISSÍTVE)

Állatkínzásért felelhet a lelketlen gazda

Állatkínzásért felelhet a lelketlen gazda

2025. feb. 06.

A dunaújvárosi rendőrök hallgatták ki gyanúsítottként az 51 éves férfit, aki a felső Duna-parton kirakta és magára hagyta kutyáját. Állatkínzás vétsége miatt kezdtek eljárást ellene, értesült a DO.

Milliárdos csalás – vármegyei érintettséggel

Milliárdos csalás – vármegyei érintettséggel

2025. jan. 29.

Nagyszabású pénzmosási ügy végére kerülhet pont hamarosan a Mátrix Projekt keretében, értesült a DO. A Fejér vármegyei nyomozók a közel másfél milliárd forintos kárból eddig több mint 100 millió forintot visszaszereztek. Két külföldi és egy magyar állampolgárságú férfit már letartóztattak – további két magyar "cégvezető" bűnügyi felügyelet alatt áll.

Nehogy bedőljön a gondosórás csalóknak!

Nehogy bedőljön a gondosórás csalóknak!

2025. jan. 28.

Új típusú csalási módszerre figyelmeztették az időskorúakat és hozzátartozóikat a nagy közösségi portálon: a csalók gátlástalanul élnek vissza az érintettek jóhiszeműségével.

Zöldbe borult a táj – na jó, nem, csak a lakás

Zöldbe borult a táj – na jó, nem, csak a lakás

2025. jan. 24.

Dunaújvárosi gyanúsított ellen emelt vádat a járási ügyészség: a rendszeres kábítószer-fogyasztó férfi cannabis növényt termesztett a lakásán – komoly mennyiségi mutatókkal. Jeles botanikai képzettségről tett tanúbizonyságot, de nagyon bután bukott le, értesült a DO.

Drága lett a neten szőtt szerelem

Drága lett a neten szőtt szerelem

2025. jan. 22.

Az érzelmekkel játszott, dunaújvárosi nőt húzott le több mint hétmillió forinttal a magát amerikai katonának kiadó csaló. A megkárosított hölgy feljelentést tett a rendőrségen, a csalás ellen tipptárral is szolgálunk!