Országos ellenőrzés

doszerk - 2018. július 20. 12:06

Teherautókat és buszokat ellenőriznek a rendőrök a jövő héten - közölte a rendőrség pénteken honlapján. A fokozott közúti ellenőrzés Magyarország egész területére kiterjed.

Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálatának közleménye szerint a hétfőtől vasárnapig tartó fokozott közúti ellenőrzés Magyarország egész területére kiterjed. Az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata (TISPOL) Truck & Bus európai szintű ellenőrzés keretében elsősorban a vezetési és pihenőidővel, a veszélyes áruk szállításával összefüggő szabályok megtartását vizsgálják a rendőrök.

-MTI-

A rovat további hírei: Sziréna

Ismét életet mentett a szénmonoxid-érzékelő

Ismét életet mentett a szénmonoxid-érzékelő

2025. nov. 27.

Dunaújvárosi lakásban figyelmeztette a szénmonoxid-érzékelő jelzése a lakókat a mérgező gáz veszélyére egy társasházi lakásban szerdán este. A tűzoltók ki is mutatták a "néma gyilkos" jelenlétét, értesült a DO.

Perkátán bukott az autótolvaj

Perkátán bukott az autótolvaj

2025. nov. 27.

Nem mindennapi sorozatról számolt be a Zsaru Magazin híradása nyomán a vármegyei rendőrség közösségi felülete. Több soron is bukott a fiatal, íme!

Együtt a netes csalások ellen

Együtt a netes csalások ellen

2025. nov. 26.

Az internetes átverések elleni küzdelem jegyében folytatja sorozatát a Dunamenti Regionális Népfőiskola – az eseményre a Kossuth Lajos utcai központban várják az érdeklődőket csütörtökön délután.

Eltűnés miatt keresik Viktóriát – jelentkezzen, ha tud róla! (FRISSÍTVE)

Eltűnés miatt keresik Viktóriát – jelentkezzen, ha tud róla! (FRISSÍTVE)

2025. nov. 24.

A dunaújvárosi rendőrök kérik a lakosság segítségét kérik a 15 éves mezőfalvi lány eltűnése ügyében. Már egy megosztás is közelebb vihet a fiatalhoz! (FRISSÍTVE)

Baleset a reggeli órákban

Baleset a reggeli órákban

2025. nov. 22.

Villanyoszlopnak ütközött egy személyautó Dunaújvárosban, a Szórád Márton út és az Aranyvölgy út kereszteződésénél.

Végzetes gázolás a Papírgyári úton (frissítve)

Végzetes gázolás a Papírgyári úton (frissítve)

2025. nov. 20.

Tragikus kimenetelű baleset történt a Papírgyári úton ma reggel, értesült a DO. Egyelőre nem megerősített információink szerint gyalogosgázolás történt – a sérült a helyszínen életét vesztette. Gyorshír.

Frontális karambol az 51-es főúton

Frontális karambol az 51-es főúton

2025. nov. 18.

Dunaújvárosi tűzoltókat is bevetettek annál a balesetnél, amely hétfőn reggel történt az 51-es főúton Szalkszentmárton és Dunavecse között. Újabb súlyos eset, vigyázzanak az utakon!