Focibajnokság fotelből

Molnár Emese - 2018. október 28. 14:54

A Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség szervezésében első alkalommal tartották meg a Duna Fifa e-Sport kupát.

A Fifa19 nevű videójátékkal mérhették össze ügyességüket a nevezők. A versenynek a Munkásművelődési Központ biztosította a helyszínt. Tizenhat játékos regisztrált a kupára, mindegyikük egy-egy klubcsapatot választott magának, volt például, aki a Barcelona, a Real Madrid, vagy a Manchester United színeiben vívta a csatákat.

A mérkőzések előtt Kiss Dénes rendőr őrnagy, a Dunaújvárosi Rendőrkapitányság bűnmegelőzési alosztályának vezetője egy rövid előadás keretében hívta fel a figyelmet a virtuális világ káros hatásaira és veszélyeire. Ezután ismertették a szabályokat a versenyzőkkel, és már kezdődhetett a küzdelem PlayStation 4 típusú konzolon és két nagyképernyős televízión. A győztes Garda Bence lett Barcelona csapatával. Ő érdemelte ki a gólkirályi címet is 22 találattal.

A rovat további hírei: Sport

DSTV: Családi Mikulásfutás

DSTV: Családi Mikulásfutás

2025. dec. 09.

Első alkalommal szervezték meg a FitCity programsorozat szervezői a Családi Mikulásfutás programját, melyen sokan futottak a jó cél érdekében az Dunaújvárosi Egyetem és a Városháza tér útvonalán. Hangkép.

Újra itthon játszanak a röplabdázók

Újra itthon játszanak a röplabdázók

2025. dec. 09.

A TFSE elleni hazai összecsapással folytatja a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának küzdelmeit a DKSE röplabda csapata ma este hét órától.

FitCity: jókedv, mozgás és közösségi élmény az I. Családi Mikulásfutáson (galériával)

FitCity: jókedv, mozgás és közösségi élmény az I. Családi Mikulásfutáson (galériával)

2025. dec. 08.

Remek hangulatú délelőttöt tölthettek el egymással azok, akik részt vettek a jótékony céllal is megrendezett I. Családi Mikulásfutáson a Dunaújvárosi Egyetem és a Városháza tér útvonalon.

A Mikulás Kupáért tollasoztak

A Mikulás Kupáért tollasoztak

2025. dec. 08.

Jól szerepeltek, hasznos tapasztalatokkal gazdagodtak a Danubius KSE tollaslabdázói a Seregélyesen megrendezett Mikulás Kupán.

Teljesítették a célkitűzést

Teljesítették a célkitűzést

2025. dec. 08.

Két dobogós helyezéssel és két ötödik hellyel zárták az év utolsó versenyét a DKSE fiókszakosztályainak fiatal birkózói.

Egy góllal kikapott a dánoktól és csoportmásodik a magyar válogatott

Egy góllal kikapott a dánoktól és csoportmásodik a magyar válogatott

2025. dec. 08.

Az Európa-bajnoki bronzérmes és biztos negyeddöntős magyar női kézilabda-válogatott rotterdami középdöntős csoportja második helyén zárt, miután a vasárnap esti záró rangadón 28-27-re kikapott a tavalyi kontinensviadalon második dán csapattól a holland-német közös rendezésű világbajnokságon.

"Hazai" győzelem az Ovi Foci Kupán

"Hazai" győzelem az Ovi Foci Kupán

2025. dec. 07.

A Napsugár Tagóvoda sikerével ért véget az Ovi Foci kupa 2025-ös sorozata, melynek utolsó fordulóját a Szent Pantaleimon iskolában rendezték meg csütörtök délelőtt.