Kilencedik alkalommal tartotta meg a Dunaújvárosi Kereskedelmi és Iparkamara a Vállalkozók Bálját az egyetem Campus Arénájában. Az este folyamán ezúttal is átadták az év vállalkozásainak járó díjakat.
Nagyszabású gálával ünnepelte a 2018-as esztendőt a Dunaújvárosi Kereskedelmi és Iparkamara szombaton este. A kilencedik alkalommal megrendezésre kerülő Vállalkozók Bálján részt vett a város valamennyi nagyobb vállalkozásának vezetői köre. A Dunaújvárosi Egyetem Campus Arénájában rendezett gálán elsőként Králik Gyula, a kamara elnöke köszöntötte a vendégeket. Beszédében a csapatmunka fontosságát emelte ki és azt, hogy egy vállalkozás csak csapatként juthat előrébb, csak úgy érhet el sikereket. A köszöntő után a hagyományos díjátadó következett. Az év dunaújvárosi vállalkozása díjakat olyan cégeknek adományozzák, melyek nagyban hozzájárultak és elősegítették Dunaújváros gazdasági fejlődését.
Ebben az évben az ipari kategóriában a 2007-ben alakult Duna-Via Kft. építőipari cég kapta, ami út és közműépítéssel foglalkozik a városban és környékén. A kereskedelmi és szolgáltató kategóriában a Kine Bau Építőipari és Kivitelező Kft. kapta a díjat, míg a kézműves kategóriában a Prodom Kft. tagjai örülhettek, akik munka-, tűz és környezetvédelmi feladatokat végeznek el különféle területeken. A díjak átadása után légtorna bemutató következett, majd a Pannon Oktatási Központ diákjainak műsora. Az ünnepi vacsora közben és után a Digitál együttes szolgáltatta a hangulatot, majd tizenegy órakor az est sztárfellépője, Tolvai Reni műsorát hallhatták a vendégek az éjféli tombolasorsolás előtt.

