Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2025. dec. 27. János
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Szeles, hűvösebb idő várható a héten

Mozaik
időjárás
tél

facebook megosztás

doszerk - 2019. feb. 11., 08:06

Szeles és kissé hűvösebb idő várható a jövő héten, de a hétvégén ismét többfelé 10 Celsius-fok körül alakulnak a maximumok. Sok lesz a napsütés, de csapadékra, helyenként hózáporra is készülni kell - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből.

Hétfőn a déli és keleti megyékben eleinte még több helyen eshet az eső, míg az ország más tájain futó zápor, esetleg hózápor alakulhat ki. Elsősorban a Kisalföldön és a Bakonyban viharossá fokozódhat a szél. A leghidegebb órákban plusz 2-6 fok lesz. Napközben plusz 4-9 fokig melegszik a levegő.

Kedden a több-kevesebb napsütés mellett, szórványosan lehet zápor, hózápor. Sokfelé lesz viharos a szél. A minimumhőmérséklet mínusz 2 és plusz 3, a maximumhőmérséklet 2-7 fok között valószínű.

Szerdán a napsütés mellett nem valószínű csapadék, de több helyen megerősödik a szél. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 6 és 0, a legmagasabb hőmérséklet plusz 1 és 6 fok között alakul.
Csütörtökön csak rövid időre süthet ki a nap. Elszórtan előfordulhat kisebb csapadék: keleten inkább hó, havas eső, másutt inkább havas eső, eső. Többfelé lesz erős a szél. A leghidegebb órákban mínusz 3 és plusz 2, napközben plusz 2-8 fok között alakul a hőmérséklet.

Pénteken és szombaton a több-kevesebb napsütés mellett nem várható csapadék. Pénteken főként a Dunántúlon helyenként megerősödik a szél, szombaton néhol élénkülhet meg a légmozgás. A legalacsonyabb hőmérséklet mindkét nap mínusz 3 és plusz 2 fok között valószínű. A nappali maximumok pénteken plusz 4 és 9, szombaton plusz 5 és 10 fok között alakulnak.

Vasárnap hajnalban ködfoltok képződhetnek. Napközben sok napsütés valószínű, csapadék nem várható. Többnyire mérsékelt marad a légmozgás. A minimumhőmérséklet mínusz 4 és plusz 1, maximumhőmérséklet plusz 7 és 12 fok között valószínű - olvasható az előrejelzésben.

-MTI-

A rovat további hírei: Mozaik

Szállodai kényelem a legmagasabb szinten

2025. dec. 27.

A modern szállodai élmény alapja a kényelmes és tartós berendezés. Szállásadó helyek világszerte igyekeznek vendégeiket megnyerni szobáik belső kialakításával, különösen az alváshelyek kényelmével. (X)

DSTV: mézeskalács a múzeumban

2025. dec. 27.

Még karácsony előtt szervezett érdekes foglalkozást az Intercisa Múzeum, idézi fel a DSTV összegzése. A vendégeket az ünnepi mézeskalács-készítés titkaiba avatták be – a díszítés és a sütés sem maradt ki az izgalmas kalandból. Hagyományápoló hangkép.

Digitális utility - eszközfedezet nélkül?

2025. dec. 25.

Bizony, a modern környezetben már ilyen is létezik. Tulajdonképpen egy olyan tokenről beszélünk, ami nem kapcsolódik semmilyen mögöttes eszközhöz vagy árucikkhez. (X)

DSTV: együtt a szeretet ünnepén

2025. dec. 25.

A karácsony minden évben különleges esemény, idézi fel a DSTV összeállítása. Minden család másképp ünnepel, minden asztalra más étel kerül, de persze vannak olyan szokások és hagyományok, amelyek szinte minden háztartásban feltűnnek. Hangkép.

Ünnepi ajándékpercek az Élesztő közösségétől

2025. dec. 24.

Lélek-morzsák – a velünk telelő madaraknak címmel készített ünnepi összeállítást az Élesztő lokálpatrióta közösség. A versekkel, mesékkel, karácsonyi hangulattal kívánunk boldog karácsonyt minden böngészőnknek!

Hatékony kéztörlés a munkahelyeken

2025. dec. 23.

A mosdóhigiénia fontossága egy vállalkozás esetében nem elhanyagolható. Az alkalmazottak és az ügyfelek számára egyaránt biztonságos és tiszta környezet biztosítása a cég hírnevének egyik alapköve. (X)

Gyakori esküvői bakik

2025. dec. 22.

Egy esküvő megszervezése az életünk egyik nagy kihívása lehet. Rengeteg részletre kell figyelni, és nem mindenki született rendezvényszervező.  (X)

  • További hírek

Friss hírek

  1. DSTV: évet értékelt Tomanóczy Tibor

  2. Munkarendváltozás a Polgármesteri Hivatalban

  3. Szállodai kényelem a legmagasabb szinten

  4. Sérülések árnyékában is előrelépés

  5. DSTV: mézeskalács a múzeumban

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: évet értékelt Tomanóczy Tibor

DSTV: évet értékelt Tomanóczy Tibor

Embedded thumbnail for DSTV: mézeskalács a múzeumban

DSTV: mézeskalács a múzeumban

Embedded thumbnail for DSTV: ilyen volt a darts 2025-ben

DSTV: ilyen volt a darts 2025-ben

Top hírek

  1. Szép gesztus a szenteste előtt

  2. Csábító üzenetek, súlyos következmények

  3. Focival készültek az ünnepekre

  4. Karácsony a Krisztus Király főtemplomban

  5. DSTV: a birkózók is elbúcsúztatták az évet

Galéria

A szeretet lángja is ég

Az öröm rózsaszín gyertyája is fénylik (galéria) - fotó:

Az öröm rózsaszín gyertyája is fénylik (galéria)

DKSE évzáró (2025) - fotó:

DKSE évzáró (2025)

Dunaújváros Hetilap

XIV. évfolyam 50. szám - 2025.12.19.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő