Fucsovics előrébb lépett

2019. június 24. (hétfő) 15:06 - doszerk

Fucsovics Márton egy helyet javított, így az 50. a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján.

A legjobb magyar játékos a múlt héten a nyitókörben kikapott a későbbi bajnok spanyol Feliciano Lopeztől a londoni Queen's Clubban, a folytatásban pedig a jövő hétfőn elrajtoló wimbledoni bajnokságra készül. A második legjobb magyar, a vasárnap a pozsonyi challenger-tornán döntős Balázs Attila 14 helyet előrelépve a 207., ő hétfőn (ma) délután már a wimbledoni selejtezőben lesz érdekelt. A ranglista élén nem történt változás: az első helyen a szerb Novak Djokovic áll, akit a Roland Garros-bajnok Rafael Nadal, valamint a vasárnap Halléban tizedik címét begyűjtő Roger Federer követ.

Férfi tenisz-világranglista (az ATP honlapja alapján, zárójelben a legutóbbi helyezés):

2019. október 22. (kedd)

Két mérkőzésen összesen huszonhárom gólt szereztek a csapatok a városi kispályás labdarúgó bajnokság Acerbis Osztályában.

Kupameccs az UTE ellen

Pár nappal a két gárda fővárosi meccs után ismét az Újpest ellen korcsolyáznak jégre a DAB jégkorongozói.

Kupameccs vár az akadémistákra

2019. október 21. (hétfő)

Idegenben, a Mosonmagyaróvár vendégeként lép pályára kedden este a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata a Magyar Kupa harmadik fordulójában.

Megvan az első győzelem

Ötgólos hátrányból fordítva szerezte meg idei első győzelmét a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia U19-es csapata a felnőtt NB I/B-s bajnokságban.

Eredményes hétvége

A Dunaújváros PASE U17-es labdarúgó csapata pontot rabolt a listavezetőtől, míg az U19-esek idegenben nyertek rangadót a korosztályos bajnokságok hétvégi fordulójában.

A Pénzügyőr már túl nagy falat volt

2019. október 20. (vasárnap)

A Dunaferr SE röplabda csapata Budapesten, a csoportelsőségre pályázó Pénzügyőr együttesének otthonában szenvedett vereséget.

Újabb három pont a zsebben

Az első félidőben mutatott jó játékának köszönhetően tartotta itthon a három bajnoki pontot a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata a Budapest Honvéd II. elleni találkozón.