Török Péter új minősítése

2019. július 9. (kedd) 8:00 - doszerk

Magabiztos, szép teljesítményt nyújtva nyerte meg a Kisbér Kupa elnevezésű súlyemelő versenyt Török Péter.

Ászáron rendezték meg a mögöttünk hagyott hétvégén a Kisbér Kupa elnevezésű súlyemelő versenyt. A viadal kiemelt verseny volt az éves programban, vagyis itt lehetett hivatalos minősítést szerezni. Ez volt a célja a megméretés dunaújvárosi indulójának, Török Péternek is, aki két hónap pihenő után vett részt a versenyen új, 109 kg-os súlycsoportjában. A váltás remekül bejött a 107 kg-os testsúllyal mérlegelő súlyemelőnek, hiszen szép és magabiztos 115 kg-os szakítással, valamint 135 kg-os lökéssel, öt jó fogást bemutatva nyerte meg a verseny 250 kg-os összetett eredménnyel. ahogy azt remélte, magabiztosan csinálta meg a harmadosztályú minősítést is, ami 45 évesként parádés teljesítmény, s jó alapot adhat a augusztus 3-án sorra kerülő kecskeméti Messzi István Emlékversenyen való jó szerepléshez is.

Magyar-szlovák - Augusztus 9-én indul a jegyárusítás

2019. július 18. (csütörtök)

Augusztus 9-én indul a jegyárusítás a magyar labdarúgó-válogatott következő, szlovákok elleni Európa-bajnoki selejtezőjére, amelyre szeptember 9-én 20.45 órától kerül sor a Groupama Arénában.

Kikapott az oroszoktól a női vízilabda-válogatott

A magyar válogatott 17-12-re kikapott az orosz csapattól a Kvangdzsuban zajló világbajnokság olimpiai kvalifikációs női vízilabdatornáján, így a B csoport második helyén végzett. Ez azt jelenti, hogy Bíró Attila együttesének játszania kell a nyolc közé kerülésért, közép-európai idő szerint szombaton 8.30 órától Új-Zélanddal.

Sima meccsek a bajnokságban

A Tízpróbások és a Fejó-Therm együttese is könnyedén szerezte meg a három pontot a Decathlon Nyári Bajnokság újabb fordulójában.

Győzelem az edzőmeccsen

2019. július 17. (szerda)

Egy Szepessy-gól is elég volt a Dunaújváros PASE labdarúgóinak ahhoz, hogy győzelemmel távozzanak a szintén NB III-as Dunaharaszti otthonából.

Véget ért a második forduló

Két fordulót követően már csak egy csapat áll pont nélkül Decathlon Nyári Kispályás Labdarúgó Bajnokságban.

Remeklő dunaújvárosiak Szlovéniában

Tizenkét dobogós helyezéssel zárták a 43. International Swimming Championships "Telekom 2019" elnevezésű úszóverseny küzdelmeit a Dunaferr SE sportolói.