Nagy lehetőség előtt!
A holland első osztályban szereplő Twente korosztályos csapatánál szerepel próbajátékon a Dunaújváros PASE labdarúgóinak fiatal tehetsége, Kovács Barnabás.
Nemcsak osztályt, országot is válthat a Dunaújváros PASE labdarúgó csapatának tehetsége, Kovács Barnabás. A tizenhét éves játékos a napokban Hollandiába utazott, ahol az első osztályú F.C. Twente korosztályos együttesénél térképezik fel tudását. Barnabás az idei szezonban fiatal kora ellenére is alapembere lett az NB III-ban szereplő dunaújvárosi labdarúgóknak, s a bajnokságban húsz, míg a Magyar Kupában három találkozón lépett pályára, melyeken három gólnak örülhetett, s a hírek szerint az első edzéseken jó benyomást tett a hollandok szakmai stábra. Érdekesség, s Kovács Barnabás helyzetét könnyítheti az is, hogy ügynöke az a Vörösbaranyi József, aki tavaly a szintén dunaújvárosi Dobos Áron hollandiai igazolásában is kulcsszerepet játszott.
Fotó: Stars & Friends H.
A rovat további hírei: Sport
Csak az ifik örülhettek
2025. nov. 14.
A DKKA serdülő kézilabdázói kikaptak, az ifjúságiak viszont simán nyertek a Bajnok DSE Nemesvámos elleni korosztályos hazai bajnoki találkozón.
Felemás forduló a Győr ellen
2025. nov. 14.
A DFVE serdülő leány vízilabdázói elszenvedték első vereségüket, az ifjúságiak viszont nyerni tudtak a Győr ellen a korosztályos bajnokságok legutóbbi fordulójában.
Dunaújvárosi éremeső Szederkényben
2025. nov. 13.
Összesen húsz dobogós helyezéssel zárták Szederkényben megrendezett Tini Kupát a Dunaújvárosi Lábtoll-labda SE tehetséges versenyzői.
DAB-siker a dunaújvárosi rangadón
2025. nov. 13.
Gólzáporos mérkőzést játszott egymással a két dunaújvárosi csapat az Andersen Ligában, s a csatából ezúttal a DAB-ASP jött ki győztesen.
Hibátlan hazai forduló
2025. nov. 12.
A Pentele ASE asztaliteniszezőinek mindhárom együttese értékes győzelmet aratott a csapatbajnokságok legutóbbi fordulójában a mögöttünk hagyott hétvégén.
Debreceni továbbjutás a kupában
2025. nov. 12.
A szettsiker összejött a DKSE fiataljainak, de a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének visszavágóját is megnyerte a DEAC, mely kettős sikerrel jutott be a sorozat következő fordulójába.
Megtörte a rossz sorozatát a DAB
2025. nov. 12.
Stabil védekezéssel, Szücs remek védéseivel, igazi csapatjátékkal sikerült legyőznie a DAB jégkorongozóinak az UTE gárdáját az Erste Liga hétközi fordulójában.








