Csak előre: üdítővel segített a kórháznak a Dózsa Mozicentrum

2020. március 24. (kedd) 14:11 - Öcaline

Ezer palack üdítőt ajánlott fel a a dunaújvárosi Szent Pantaleon Kórháznak a Dózsa Mozicentrum, értesült a DO. Az adományt a a városvezetés támogatásával és a DVG Zrt. segítségével már le is szállították – és ez csak a kezdet. Csak előre, minden segítség számít!

Remek együttműködésről tudósította honlapunkat Szalai Attila, a Dózsa Mozicentrum Kft. társtulajdonosa: a mozit üzemeltető cég ezer palack üdítőt ajánlott fel a dunaújvárosi Szent Pantaleon Kórháznak. A rendkívüli ellátmányt a városvezetés támogatásával, a DVG Zrt. segítségével le is szállították a gyógyító komplexumnak.
A mozi társtulajdonosa érdeklődésünkre kiemelte, hogy a járvány terjedésének kezdetén elrendelt veszélyhelyzetben az első dunaújvárosi intézményként szüntették be tevékenységüket – többgyermekes lokálaptrióta szülőkként érezve felelősséget a közönség iránt. Szalai Attila érdeklődésünkre hangsúlyozta, a mostani adomány csak az első volt a tervezett együttműködés, segítségnyújtás terén:
– Felajánlottuk a kórháznak egyéb erőforrásainkat – sörpadokat, rendezvénysátrat, hangosbeszélőt és két darab 3D-s nyomtató nyomtatási kapacitását is a gyógyító, munka szolgálatába állíthat az intézmény. Ezek felhasználásáról a későbbiekben egyeztetünk.

Azt már csak én teszem mindehhez: köszönet az együttműködésért, tényleg minden segítség számít!

Kapcsolódó tartalom:

Csak előre – közösségi kezdeményezések a DO-n (katt) >>

(Fotó: DMC)

A rovat további hírei: Mozaik

Kiskedvenceink is megszomjaznak a nagy melegben. Ha sétálni megyünk velük, mindig legyen nálunk friss víz!

Kiskedvenceink is megszomjaznak a nagy melegben. Ha sétálni megyünk velük, mindig legyen nálunk friss víz!

2020. július 09. (csütörtök)

A nyári meleg időben nagyon fontos, hogy mindig gondoskodjunk a megfelelő folyadékmennyiség fogyasztásáról. Azonban ne felejtsünk el kedvenceinkről is gondoskodni egy-egy séta alkalmával, de akkor sem, ha csak otthon kell hagyjuk őket, amíg dolgozni megyünk. 

"Hello Me": szégyen a testszégyenítés

"Hello Me": szégyen a testszégyenítés

2020. július 09. (csütörtök)

A body shaming, vagyis testszégyenítés jelensége meglehetősen gyakori napjainkban. Egy amerikai felmérés szerint a nők közel 93, illetve a férfiak 86,5 százaléka kapott már olyan megjegyzéseket, melyek kritizálják a testüket. Harsányi Kata pszichológus a jelenség hátteréről ír.

Közösségi adománygyűjtés – állatmentésre!

Közösségi adománygyűjtés – állatmentésre!

2020. július 07. (kedd)

Két szervezet összefogásával hirdettek adománygyűjtő akciót az állatmentés és az állatok körülményeinek javítására – várják a felajánlásokat, felhívás a hajtás után!

Ha nyár, akkor smoothie (1. rész)

Ha nyár, akkor smoothie (1. rész)

2020. július 07. (kedd)

Újabb sorozatot indít online felületünk, melyben heti több alkalommal mutatunk be olyan ételeket és italokat, melyek kimondottan jól esnek a nyári hőségben. Elsőként néhány kedvenc smoothie. Lássuk!

Időjárás: egy kis felfrissülés után újra igazi nyár

Időjárás: egy kis felfrissülés után újra igazi nyár

2020. július 06. (hétfő)

Masszív enyhülés és némi csapadék is várható ma estétől, de a hét végére ismét strandidőt ígér a DO meteorológiai szakértője. Friss porgnózis a hajtás után!

Ismét szúnyoggyérítés lesz városunkban

Ismét szúnyoggyérítés lesz városunkban

2020. július 06. (hétfő)

Napnyugta után készülhetünk az ismételt bevetésre ma kora este – Dunaújváros területén ismét szúnyogirtás lesz, adta hírül a város hivatalos weboldala. Megelőző célzat és lakossági tipptár a hajtás után!

Terítéken: bundás jóféleségek – mindent bele!

Terítéken: bundás jóféleségek – mindent bele!

2020. július 03. (péntek)

A nagy sikert aratott live show után visszatérünk (egyik) kedvenc műveletsorunkhoz: a Terítéken Dunaújváros és környéke csoport remekeiből válogatott tematikus összeállítással jelentkezünk heti rendes nyálcsordító rovatunkban. A fókuszban: rántott mindenféle, vigyázat, kegyetlenül finomak!