Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. jan. 13. Veronika
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

A Szent István Kupáért játszottak

Sport
kézilabda
Strandkézilabda
Szalki-sziget
FMKSZ
Németh Miklós

facebook megosztás

spigott - 2020. aug. 22., 13:19

A hölgyeknél az FKC Seniorok, míg a férfiaknál az Axis Mundi együttese örülhetett az első helynek a Szalki-szigeten megrendezett strandkézilabda tornán.

A Szalki-szigeten rendezték meg augusztus 20-án a III. Szent István Kupa elnevezésű strandkézilabda tornát. A Fejér Megyei Kézilabda Szövetség sokadik alkalommal futott már neki ennek a rendezvénynek, s bár nem mindig volt kegyes velük az időjárás, idén azonban csodálatos idővel ajándékozta meg őket Szent István ünnepe, árulta el Németh Miklós, a megyei szövetség szervezési referense.

A viadalon öt-öt női és férfi csapat mérte össze egymással erejét, s a hölgyeknél az FKC Seniorok együttese végzett az első helyen, megelőzve a DAC és a Gárdony-Pázmánd csapatait, a negyedik helyen a Kunszentmiklós, míg az ötödiken a "Bícsgörlz" formációja végzett. A legjobb kapusnak járó díjat Kapusiné Berta Irén (FKC Seniorok), míg a legjobb mezőnyjátékosnak járó elismerést Erdélyi Virág (DAC) vehette át az eredményhirdetésen.

Képek forrása: FMKSZ

A férfiaknál a bajnoki címet az Axis Mundi csapata hódította el, másodikak lettek a Sárbogárdi fiúk, míg a képzeletbeli dobogó harmadik fokára a DAC állhatott fel. Negyedik helyen zárt a Martonvásár férfi csapata, ötödiken pedig a beszédes nevű "ITTASOKK" különítménye végzett. Ahogy a hölgyek, úgy a férfiak versengésében is díjazták az egyéni kategóriák legjobbjait: a legjobb kapus díját Erdélyi Mihály (Martonvásár), míg a legjobb mezőnyjátékosét Borsos Roland (DAC) vehette át Dobos Lajostól, a Fejér Megyei Kézilabda Szövetség elnökétől.

A rovat további hírei: Sport

Háziversenyen remekeltek a tollaslabdázók

2026. jan. 12.

Népes mezőnnyel, remek hangulatban rendezte meg a 2025/2026-os szezon harmadik háziversenyét a Danubius KSE tollaslabda szakosztálya a mögöttünk hagyott hétvégén.

Két vereség az Andersen Ligában

2026. jan. 12.

A DAB-ASP és a Worm Angels együttese sem tudott pontot szerezni a jégkorongozók Andersen Ligájának hétvégi fordulójában.

Nem volt esély a Gyergyó ellen

2026. jan. 11.

Ahogy a Brassó elleni mérkőzésen, a Gyergyói HK otthonában is hatgólos vereséget szenvedett a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata az Erste Ligában.

Alakul a DFC 2026-os kerete

2026. jan. 11.

Két kapus mellett egy védő is távozott a Dunaújváros FC labdarúgó csapatától, mely egy fiatal középpályás szerződtetését is bejelentette az elmúlt napokban.

Elvitte a három pontot a VRCK

2026. jan. 11.

Volt esély a szettgyőzelemre is, de a vendég Kazincbarcika végül három játszmában legyőzte a DKSE röplabdázóit a TippmixPro Férfi NBI Extraliga szombat esti fordulójában.

A vége sajnos sima lett

2026. jan. 10.

A 35. percben még vezetett, végül mégis sima vereséget szenvedett a DAB jégkorong csapata a listavezető Brassó otthonában az Erste Liga péntek esti fordulójában.

Újabb hazai meccs előtt a röplabdázók

2026. jan. 10.

A TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának második helyén álló VRC Kazincbarcika lesz a DKSE röplabdázóinak ellenfele szombaton délután öt órától.

  • További hírek

Friss hírek

  1. Elrendelték a zaklató bűnügyi felügyeletét

  2. Háziversenyen remekeltek a tollaslabdázók

  3. A szolidaritási hozzájárulás újra kormányzati sarc, milliárdos teher a városnak

  4. Újabb csapadék után némi enyhülés jöhet

  5. Két vereség az Andersen Ligában

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: tartalmas év a műtárgyak között

DSTV: tartalmas év a műtárgyak között

Embedded thumbnail for DSTV: a kultúra és a közösségek központja

DSTV: a kultúra és a közösségek központja

Embedded thumbnail for DSTV: az év első dunaújvárosi babája

DSTV: az év első dunaújvárosi babája

Top hírek

  1. Gyászol a kórház, elhunyt dr. Makkai Noémi

  2. Bestiálisan bántalmazta az albérlőjét – letartóztatták

  3. Óvintézkedések a tartós, kemény fagyok idejére

  4. Eltűnés miatt keresik a testvérpárt

  5. Beszélgetés Gyöngyössy Csabával – egy év tapasztalatairól, a feladatokról, tervekről

Galéria

Újévi Gála (2026)

BÚÉK, Dunaújváros! (2026)

A szeretet lángja is ég

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 1. szám - 2026.01.09.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő