Marad a csapatkapitány is!

spigott - 2020. augusztus 1. 7:57

Ifjabb Azari Zsolt is meghosszabbította szerződését a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapatával.

Kép: DO-archív

Hivatalos közösségi oldalán jelentette be szombaton délelőtt a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata, hogy meghosszabbította szerződését az együttessel Azari Zsolt csapatkapitány is. A 33. életévében járó csatár dunaújvárosi nevelésű, egy fél éves szlovákiai, valamint egy hasonlóan hosszú lengyelországi kitérőn kívül egész pályafutását az Acélbikáknál töltötte, ahol 652 alkalommal öltötte magára a csapat szerelését, s ezeken összesen 623 pontot (235 gól, 388 assziszt) ért el. A kétszeres Erste Liga és magyar bajnok csatár a tavalyi szezon után megkapta az Erste Liga első ízben kiosztott Mr. Spirit díját is, mely annak a játékosnak jár, aki példamutató magatartásával, hozzáállásával, munkavégzésével emelkedik ki társai közül. A DAB hivatalos közösségi oldalán megjelent videóban Azari Zsolt a felkészülésről, a keretről, a szakmai stábról, illetve a gárda előtt álló edzőmeccsekről is beszámolt.

 

A rovat további hírei: Sport

DSTV: szépen csillog az ezüst

DSTV: szépen csillog az ezüst

2025. szep. 19.

Újabb dunaújvárosi kiválóságot köszönthettünk. Elégedetten tekintett vissza a győri maraton világbajnokságra, illetve az idei versenyszezonra a DKSE tehetséges kajakosa, Katona Réka Sára, valamint edzője, Horváth Attila is. Hangkép.

Futsal Eb-pótselejtező - Egygólos előnyben a magyar válogatott

Futsal Eb-pótselejtező - Egygólos előnyben a magyar válogatott

2025. szep. 19.

A magyar férfi futsalválogatott 3-2-re legyőzte Romániát az Európa-bajnoki pótselejtező első mérkőzésén, csütörtökön Debrecenben.

Elkészült az Andersen Liga sorsolása

Elkészült az Andersen Liga sorsolása

2025. szep. 19.

A tizenkét csapatos sorozat 2025/2026-os kiírásában két dunaújvárosi együttesnek is szurkolhatnak a jégkorong helyi szerelmesei.

DSTV: közös takarításra hívnak

DSTV: közös takarításra hívnak

2025. szep. 18.

Ahogy az elmúlt években már megszokhattuk, idén is megrendezi közös jótékonysági akcióját a takarítás világnapjához igazítva a DLSZ Jót, Szívből – Dunaújvárosért! akciócsoportja és a dunaújvárosi Decathlon áruház. A Decathlon World Cleanup Day - Sporttal a környezetért! 2025 elnevezésű akciót idén szeptember 19-én rendezik meg. Az akcióval kapcsolatban sajtótájékoztatót is tartottak a Pannon Iskolában – sokan osztották meg a gondolataikat. Hangkép.

Portugál-magyar - pénteken kezdődik a jegyértékesítés

Portugál-magyar - pénteken kezdődik a jegyértékesítés

2025. szep. 18.

Pénteken délelőtt 10 órakor startol a jegyértékesítés a magyar labdarúgó-válogatott portugálok elleni, idegenbeli világbajnoki selejtezőjére.

Büszkék az akadémistákra

Büszkék az akadémistákra

2025. szep. 18.

Már nyolc akadémistával büszkélkedhet a Dunaújvárosi Központi Sportegyesület birkózó szakosztálya.

FitCity Dunaújváros: központban a mozgás és az egészség

FitCity Dunaújváros: központban a mozgás és az egészség

2025. szep. 17.

Nagyszabású programsorozattal mozgatná meg önkormányzatunk a város lakosságát, s a sportos közösségi esemény első állomására sem kell már sokat várni, derült ki a Szalki-szigeten megtartott sajtótájékoztatón.