Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. feb. 18. Bernadett
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Tizenkét ember letartóztatását indítványozza az ügyészség az érdi tömegverekedés ügyében

Sziréna
letartóztatás
érd

facebook megosztás

doszerk - 2020. aug. 02., 07:21

A Pest Megyei Főügyészség indítványozta tizenkét ember letartóztatását, akik egy érdi benzinkúton verekedtek, amelynek során egy ember meghalt.

A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság pénteki sajtótájékoztatóján azt közölték, hogy Fejér és Pest megyei családok csaptak össze abban a tömegverekedésben, amelyben egy ember meghalt csütörtök este Érden.    

A "vendetta" következtében ketten életveszélyes, hárman súlyos, heten pedig könnyű sérülést szenvedtek - közölte Latorovszky Gábor megbízott főkapitány-helyettes. A rendőrség 12 ember ellen csoportosan, felfegyverkezve elkövetett garázdaság, egy ellen pedig emberölés megalapozott gyanúja miatt indított eljárást, és kezdeményezte a letartóztatásukat.

A Pest Megyei Főügyészség szombaton azt közölte az MTI-vel, hogy egy enyingi és egy érdi család keveredett összetűzésbe csütörtök este. Az enyingi család legalább tizenhat férfi tagja - több gépkocsival - megjelent egy érdi benzinkúton, hogy ott találkozzanak az érdi család tagjaival.

Mindkét család a találkozóra különböző ütlegeket, illetve szúró-vágó eszközöket vitt magával.

A benzinkútra érve egy, az érdi családhoz tartozó férfi gépkocsiját egyből a másik család egyik ott várakozó tagjának kormányozta és elütötte, majd tolatni kezdett és elütött egy másik embert is.

Ezután az enyingi család tagjai a gépkocsi köré gyűltek, és kirángatták annak utasait, miközben verekedésbe keveredtek az érdi család helyszínre siető tagjaival is.

A verekedők különböző szúró és ütő eszközöket használtak, és még gázpisztollyal is adtak le lövést.

A konfliktus során az egyik enyingi férfi egy hegyes eszközzel szívtájékon szúrta az egyik érdi családtagot, aki rövid idővel később elhunyt.

A több percig tartó összecsapás után az enyingi család tagjai gépkocsival elhagyták a helyszínt, de távozás közben az érdi család tagjai "megrongálták" a gépkocsikat - áll a közleményben.

Forrás: mti.hu

Fotó: pixabay.com

A rovat további hírei: Sziréna

Legyen mindenki óvatos online vásárláskor!

2026. feb. 11.

Az elmúlt időszakban is több bejelentés érkezett internetes vásárlásokhoz kapcsolódó csalásokkal összefüggésben a rendőrségre. A csalók egyszerű képletet alkalmaztak sikerrel: különböző termékek hirdetésével, eladásának ígéretével vették rá a sértetteket előre utalásra – majd elérhetetlenné váltak. 

Eltűnt, nagyon keresik Vörös János Istvánt

2026. feb. 10.

A dunaújvárosi rendőrök kérték a lakosság segítségét az 53 éves kulcsi férfi eltűnése miatt – még múlt kedden távozott ismeretlen helyre, és már egy megosztás is közelebb vihet hozzá!

Ellenőrzés az utakon – egy héten át, az egész országban

2026. feb. 09.

Országos közlekedésbiztonsági akciósorozatot kezdett ma a rendőrség, a cél az ittas és/vagy bódult járművezetők kiszűrése. Vigyázat, egészen vasárnapig tart!

Eredményes volt a kétfordulós közös játék

2026. feb. 06.

Minden szempontból sikeresnek ítélhető az a balesetmegelőzési kvízjáték, amelyet az elmúlt hetekben folytattunk a DO felületén és a Dunaújváros hetilapban az Országos Tűzmegelőzési Bizottsággal és a vármegyei katasztrófavédelmi igazgatósággal. 

Baleset és teljes útzár Dunaújvárosnál (frissítve)

2026. feb. 05.

Összeütközött két autó Dunaújvárosnál, 6-os főút érintett szakaszát teljes szélességében lezárták. Friss: az útzárat csak dél előtt oldották fel a rendőrök! 

Játssz a biztonságért – itt a második kvíz!

2026. feb. 02.

Folytatódik műhelyünk, valamint az Országos Tűzmegelőzési Bizottság és a vármegyei katasztrófavédelmi igazgatóság közös balesetmegelőzési kvízjátéka. Sorozatunk második, befejező részében szénmonoxid-érzékelőt nyerhetnek a szerencsés megfejtők – és persze közöljük az első felvonás nyerteseit is!

Baleset miatt állt az M6-os sztráda forgalma Besnyő térségében (FRISSÍTVE)

2026. jan. 29.

A Dunaújváros felé vezető oldalon, a Fácános pihenőhelynél egy gázpalackokat szállító teherautó szenvedett balesetet, az autópályát mindkét irányban lezárták. Online beszámoló a fejleményekről!

  • További hírek

Friss hírek

  1. Energiafelhasználás átláthatósága a modern céges működésben

  2. Esztergomba látogat a Kohász

  3. DSTV: Hun Ursus is díjazott lett

  4. Hazai rajt a középszakaszban

  5. Biztos sikerekkel folytatták a szezont

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: Hun Ursus is díjazott lett

DSTV: Hun Ursus is díjazott lett

Embedded thumbnail for DSTV: a Szöglet lett a város kedvence

DSTV: a Szöglet lett a város kedvence

Embedded thumbnail for DSTV: együtt a menstruációs szegénység ellen

DSTV: együtt a menstruációs szegénység ellen

Top hírek

  1. Újra jól kisütötte az ízorgia közössége! (galéria)

  2. DSTV: a Szöglet lett a város kedvence

  3. Várják az átképzési program jelentkezőit

  4. Csillagos ötöst érdemelt a kolbásztöltő fesztivál kavalkádja (galériával)

  5. Nőnap alkalmából is a közösség erejével

Galéria

Kolbászfesztivál (2026)

FitCity Dunaújváros (2026. február)

Farsangi forgatag (2026)

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 6. szám - 2026.02.13.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő