Nem ért eltiltást az bothajítás

spigott - 2021. december 22. 17:31

A Ferencváros ellen gólt szerző, majd végleg kiállított Pinczés Olivér ott lehet a Titánok elleni megyei rangadón.

Több látványos megmozdulást hozott a Ferencváros hokisainak dunaújvárosi vendégjátéka kedden este, ám a 4-2-es fővárosi győzelemmel véget ért találkozó egyik legemlékezetesebb jelenetsora a 14. percben történt, mikor egy szép kontra végén Pinczés Olivér megszerezte az Acélbikák vezető találatát, majd gólörömében a lelátóra hajította botját. Szép volt a gól, valószínűleg pontos volt a dobás is, a játékvezetők azonban nem értékelték az akciót, igaz a kezük is meg volt kötve, így a szabályok szerint végleges fegyelmivel sújtották a DAB fiatal csatárát.

A végleges fegyelmi miatt ma össze is ült az Erste Liga Fegyelmi bizottsága, mely megvizsgálta az esetet, s végül úgy döntött, hogy a pályán kiszabott büntetést helybenhagyja és a játékossal szemben további szankciót nem alkalmaz, ami azt jelenti, hogy Pinczés Olivér ott lehet a Titánok elleni találkozón, melyet csütörtökön este 18:40 perctől rendeznek meg Székesfehérváron.

A Tolna-Mözs sem jelentett akadályt

2024. szep. 28.

Nagyon sima győzelemmel tartotta itthon a három pontot a Tolna-Mözs elleni pénteki bajnokin a Dunaújváros futsal együttese.

Remek hajrá, szép siker a címvédő ellen

Dunaújvárosban szakadt meg a brassói hokisok jó sorozata az Erste Liga péntek esti fordulójában.

DSTV: tornával emlékeztek

2024. szep. 27.

Immáron negyedik alkalommal rendezte meg a DKSE torna szakosztálya a Pap Zoltán Emlékversenyt, melynek a legendás edzőről elnevezett Pap Zoltán Tornacsarnok adott otthont szeptember 21-én szombaton. Hangkép.

Újra hazai pályán a futsalosok

A Tolna-Mözs elleni hazai összecsapáson őrizné meg hibátlan mérlegét az NB II Nyugati csoportjában a Dunaújváros Futsal együttese ma este hét órától.

A címvédő érkezik

Az éllovas Brassó elleni hazai összecsapással folytatja az Erste Liga küzdelmeit a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata ma este fél héttől.

Az SZP-Asztalos nyerte a rangadót

2024. szep. 26.

A címvédő Karmacsi mellett már csak az SZP-Asztalos együttese hibátlan a városi kispályás labdarúgók ST Solar csoportjában.

Újra fociztak az ovisok (galériával)

Remek időben, kiváló hangulatban rendezték meg a 2024-es Ovi Foci Kupa második fordulóját a Római Városrészi Tagóvodában kedden délelőtt.