Eltűnt, nagyon keresik Szente József Imrét

Öcaline - 2022. január 4. 8:08

Szilveszterkor tűnt el, nem tudni, hová. A dunaújvárosi rendőrök a lakosság segítségét kérik az 50 éves férfi felkutatása érdekében – már egy megosztás is sokat segíthet!

Eltűnés miatt adott ki felhívást a megyei főkapitányság kommunikációs szolgálata. A szóvivői összegzés szerint a dunaújvárosi kapitányság  kezdett eljárást Szente József Imre helyi lakos eltűnése ügyében. Az 50 éves férfi december 31-én reggel távozott üllői albérletéből ismeretlen helyre, azóta életjelet nem adott magáról, és a felkutatására tett rendőri intézkedések nem vezettek eredményre.

A férfi körülbelül 180 centiméter magas, átlagos testalkatú, kopaszra nyírt, szemüveges, körszakállas. Járása kissé görnyedt. Vélt ruházata: zöld farmerkabát, szürke kordbársony nadrág, szürke kötött sapka, barna pulóver.

A Dunaújvárosi Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a képen látható Szente József Imrét felismeri, tartózkodási helyéről, vagy eltűnésének körülményeiről információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a rendőrkapitányságon, vagy hívja a 25/510-510-es telefonszámot. Bejelentés tehető a nap 24 órájában elérhető 80-555-111-es Telefontanú zöldszámán, illetve a 112-es, díjmentes segélyhívó számon is.

A segítséget előre is köszönik a rendőrök – azt már csak én teszem szokás szerint hozzá, hogy akár egy megosztás is közelebb vihet az eltűnt férfihoz.

(Fotó: FMRFK)

A rovat további hírei: Sziréna

Közel félezer segélyhívás vihar miatt a vármegyében

Közel félezer segélyhívás vihar miatt a vármegyében

2023. feb. 06.

Döbbenetes számokkal szolgált a katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője. A fakidőlés és az épületkár volt leggyakoribb bajság, de még személyi sérülést is okozott a szélvihar. Még ma is futottak be vészjelzések, értesült a DO.

Négy helyen körözték – a városban csípték el

Négy helyen körözték – a városban csípték el

2023. feb. 06.

Garázdaság, szabálysértési elzárás, lopás – nem tétlenkedett az elmúlt időszakban az a nő, aki városunkban fogtak el a rendőrök vasárnap délután. Őrizetbe vették, értesült a DO.

Szirénapróba: újra morgatnak hétfőn délelőtt

Szirénapróba: újra morgatnak hétfőn délelőtt

2023. feb. 05.

A szokásos menetrendhez híven városunk mellett Ercsiben, Szabadegyházán és Ráckeresztúron, valamint Paks harminc kilométeres körzetében lesz hallható szirénapróba hétfőn – mifelénk ezúttal is 11 órától morgatnak.

Meteo extra: piros riasztás a nagy szél miatt (FRISSÍTVE!)

Meteo extra: piros riasztás a nagy szél miatt (FRISSÍTVE!)

2023. feb. 04.

Akár óránkénti 100-110 kilométeres lökések is lehetnek, írja friss előrejelzésében az Országos Meteorológiai Szolgálat. A katasztrófavédelmi igazgatóság VÉSZ-rendszere is riasztott, és megjelent a katasztrófavédelmi szóvivő figyelmeztető közleménye is! (FRISSÍTVE!)

Dunaújvárosi autós balesetezett Fehérvárnál

Dunaújvárosi autós balesetezett Fehérvárnál

2023. feb. 03.

Egy rosszul kivitelezett kanyarodás vezetett az ütközéshez csütörtökön korán reggel – a vétlen kocsiban négyen szenvedtek sérülést, értesült a DO.

Elzárás a vége az eltiltás ellenére vezető férfi sokadik bukójának

Elzárás a vége az eltiltás ellenére vezető férfi sokadik bukójának

2023. feb. 03.

Gyorsított eljárásban állították bíróság elé a notórius szabályszegőt – 80 napot kapott, valamint 2,5 évig már megint nem vezethet. Nagy kérdés, kibírja-e, az eddigi mutatványai alapján erre pici az esély.

Autós üldözés és futóverseny után csípték el

Autós üldözés és futóverseny után csípték el

2023. feb. 02.

A rendőrök eljárást kezdeményeztek a jogsértő sofőrrel szemben – mint kiderült, nem is egy oka volt a pucolásra, amikor a rendőrök meg akarták állítani az Aranyvölgyi úton. Őrizetbe vették, értesült a DO.