Eltűnt Titanilla, jelentkezzen, ha tud róla!
A dunaújvárosi rendőrök a lakosság segítségét kérik a 17 éves helybéli lány eltűnése ügyében. Jelentkezzen, ha látta, és már egy megosztás is sokat segíthet!
Eltűnés miatt adott ki felhívást a megyei főkapitányság kommunikációs szolgálata. A részletes szóvivői összegzés szerint a Dunaújvárosi Rendőrkapitányság kezdett eljárást Oláh Titanilla dunaújvárosi lakos eltűnése ügyében. A 17 éves fiatal még január 23-án távozott ismeretlen helyre dunaújvárosi otthonából, azóta nem adott életjelet magáról.
A lány 165 centiméter magas, vékony testalkatú, hosszú, fekete hajú, zöld szemű. Különös ismertetőjele, hogy bal hüvelykujján "MON – DAD"- feliratú tetoválást visel. Eltűnésekor viselt ruházata nem ismert.
A Dunaújvárosi Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy aki a képen látható Oláh Titanillát felismeri, vagy jelenlegi tartózkodási helyére vonatkozóan információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a rendőrkapitányságon, vagy hívja a 25/510-510 telefonszámot, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a Telefontanú 80-555-111 zöldszámán, vagy a 112-es központi telefonszámon!
A segítséget előre is köszönik – azt már én teszem hozzá, hogy már egy megosztás is közelebb vihet az eltűnt kamaszlányhoz!
(Fotó: FMRFK)
A rovat további hírei: Sziréna
Pótolják a rendvédelmi kavalkádot!
2025. jún. 15.
Ahogy ígérték, az időjárás gonosz tréfája miatt elmaradt Rendvédelmi Nap felvonulását is megtartják – azt eseményre kedden várják az érdeklődőket! Itt a tételes/térképes tervezet!
Dunaújvárosi cég is érintett a túlárazásban
2025. jún. 13.
Túlárazással jutott pályázati pénzhez, 3,6 milliárd forint kárt okozott az a férfi, akinek a Fejér Vármegyei Főügyészség indítványozta a letartóztatását minősített költségvetési csalás bűntette és további bűncselekmények miatt. Az ügyben dunaújvárosi cég is érintett, értesült a DO.
Újra a Duna-parti lépcsősoron versengtek a lánglovagok (galériával)
2025. máj. 31.
Teljes védőfelszerelésben és légzőkészülékben futottak a Fejér Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság hagyományos lépcsőfutó bajnokságán – a viadalnak csütörtökön adott otthont a szokásos felső Duna-parti helyszín.
Később rendezik a rendvédelmi kavalkádot!
2025. máj. 22.
A várható rossz időjárás miatt elmarad a Rendvédelmi Nap eseménysora a Kultik Mozinál pénteken. A döntés a felvonulást is érinti – azt is későbbre halasztják.
Életmentő akció – sikeres volt a rendőrök beavatkozása
2025. máj. 20.
Dunaújvárosi rendőrök is részt vállaltak abban a kutatásban, amelynek eredményeként az utolsó pillanatokban sikerült megtalálniuk egy eltűnt férfit a rendőröknek Beloiannisz mellett.
DSTV: nők versengtek a volánnál
2025. máj. 20.
Nem mindennapi megméretést szerveztek a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságon a közelmúltban, derül ki a DSTV összegzéséből. A Nők a volánnál című közlekedésbiztonsági versenyen 9 csapat 27 hölgy versenyzője adott számot a tudásáról. Hangkép.
Kábítószer hatása alatt bántalmazta szomszédját, letartóztathatják
2025. máj. 18.
Súlyos testi sértés és más bűncselekmény miatt indítványozta a Dunaújvárosi Járási Ügyészség annak a férfinak a letartóztatását, aki kábítószer hatása alatt bántalmazta egykori szomszédját. A sértett orrcsonttörést szenvedett, értesült a DO.