Finn kapus az első érkező
A finn Juuso Karna a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóinak U21-es és felnőtt együttesében is szerepet kaphat a 2022/2023-as szezonban.
Kép forrása: kittilalehti.fi/Miika Sirkiä felvétele
Hivatalos honlapján jelentette be a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata, hogy egy fiatal, tizenkilenc éves kapussal nyitja meg új játékosainak listáját a 2022/2023-as szezonra. A finn Juuso Kaarna 2003-ban született, 2018 és 2021 között hazájában, a RoKi és a KiPS utánpótlás és felnőtt együtteseiben pallérozódott, míg tavaly a St. Pölten-i Okanagan HC Europe U20-as csapatánál szerepelt. A 179 cm magas hálóőr több fronton is támogatást jelenthet az Acélbikáknak, ugyanis az együttes vezetése az U21-es és a felnőtt gárda keretében is számol a tehetséges játékossal.
A rovat további hírei: Sport
Kettős Pentele ASE győzelem a városi pingpong ünnepen
2025. szep. 16.
Magabiztos sikerekkel vágott neki a nemzeti bajnokságok küzdelmeinek a Pentele ASE első és harmadik számú csapata a Bánki Pingpong Házban.
Továbbra is négy magyar a legjobb százban
2025. szep. 16.
Továbbra is négy magyar játékos található a legjobb százban a teniszezők világranglistáján.
Itthon sem hibázott a DFC
2025. szep. 16.
Második bajnoki meccsén is győzelemnek örülhetett a Dunaújváros FC női labdarúgó csapata az NB II-es pontvadászatban.
Focival emlékeztek Ongai Gáborra
2025. szep. 15.
A Székesfehérvári Rendőr-főkapitányság csapatának végső győzelmét hozta a hetedik alkalommal megrendezett Ongai Gábor Emléktorna a vidámparki műfüves pályákon.
Remek DAB-siker Debrecenben
2025. szep. 15.
Hosszabbítás után aratott 5-4-es győzelmet Debrecenben a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata az Erste Liga vasárnap esti fordulójában.
Férfi vízilabda Eb – nehéz ágon a magyar válogatott
2025. szep. 14.
A világbajnoki ezüstérmes magyar válogatott Montenegró, Franciaország és Málta együttesével került össze a férfi vízilabda Európa-bajnokság csoportjainak szombati sorsolásán.
Hazai vereség a gólzáporban
2025. szep. 14.
Hiába szerzett harmincnégy gólt a tavalyi bronzérmes ellen, végül 34-43-as vereséget szenvedett a vendég Esztergomtól a DKKA felnőtt női kézilabda csapata a bajnokság második fordulójában szombaton este.